Rekondiční stoly - okres Písek

V rekondičních studiích Vám pomohou bojovat s nadváhou a celulitidou. Díky moderním technologiím si poradí také s vytvarováním Vašeho těla a problémových partií. Existuje mnoho profesionálních strojů, díky nimž dosáhnete vysněné postavy bez trápení.

Rekondiční stoly

Možná si kladete otázku:** Co to vlastně jsou "rekondiční stoly"? K čemu slouží? V čem mi konkrétně mohou pomoci? Opravdu si díky nim mohu vylepšit svou postavu? A jak dlouho budu čekat na výsledek? **Rekondiční stoly jsou speciální trenažéry pro tzv. pasivní cvičení. Fungují na základě elektronického systému, který se automaticky zapíná pomocí bezhlučném motoru. Dá se říci, že toto zařízení dělá veškerou "práci" za Vás. Pohyby jsou přirozené, nenásilné ale zároveň  intenzivnější a rovnoměrnější než při běžném cvičení. Zajímavostí je, že na každou partii vašeho těla existuje různá metodika, kterou tento stůl realizuje.

Historie rekondičních stolů

Historie rekondičních stolů sahá až do roku 1945, kdy je lékaři nechávali vyrábět pro osoby postihnuté vážným úrazem, ochrnutím nebo pro lidi s onemocněním pohybového ústrojí. Díky těmto rehabilitacím se dařilo člověka postupně dovézt do chodu normálního života. Podobná metoda se dostávala postupně z Ameriky i do Evropy a v roce 1991 se první studio s těmito stoly otevřelo i v Čechách. Nastala evoluce v podobě vidiny lepšího zdraví.

zdravá postava

Pro koho je určeno cvičení na rekondičních stolech

Cvičení na rekondičním stole je vhodné pro lidi jakéhokoliv věku. Je určeno především pro ty, kteří se vyhýbají aktivnímu sportu a pro ty, kteří se brání větší fyzické námaze. Je dostupné dokonce i mladistvým a dětem. Na těchto stolech se nepřetěžujete a neunavujete svalstvo, jako je tomu u obyčejných trenažerů. Nehrozí Vám žádné riziko přehřátí organismu. Vše je bezpečné a pro Vaše tělo velmi osvobozující! Toto cvičení se doporučuje převážně lidem, kteří trpí artritidou, protože Vám pomůže od bolestí kloubů, které se díky rekondičnímu cviku stanou pohyblivější a dokonce Vám posílí i svalstvo. Výborné je pro lidi trpící astmatem, pro ženy s poruchami krevního oběhu a potížemi srdce. V neposlední řadě rekondiční stoly doporučujeme osobám trpícím nadváhou a vodnatostí. Vhodné je i pro maminky, které se chtějí po porodu znovu dostat do formy.

**www.toning-studio.cz
**

Cvičení a účinky rekondičních stolů

Cvičení - mučení ? Toto krátké rčení se určitě netýká rekondičních cviků na speciálních stolech.

I bez trápení nám** cvičení na rekondičních stolech** pomůže zpevnit naše tělo. Jedná se především o problémové partie, jako jsou boky, hýždě a břicho. Pomůže nám zpevnit břišní svaly i svaly pánevního dna. Pokud se odvážíte při dalších návštěvách trochu přitvrdit, pracovníci studia Vám mohou na břicho a horní i dolní končetiny připevnit záváží od 1-5 kg, které účinky zpevnění svalstva ještě více posílí.

Tvarovat lze boky, pas i hýždě. Základní polohou na stolech bývá poloha na břichu. Pokud ovšem trpíte obtížemi páteře, doporučujeme zvolit polohu na záda pro větší fixaci horní poloviny těla.

Jen si představte to nádherné uvolnění celého Vašeho svalstva po náročném dni. Relaxace - i to nabízí** rekondiční cvičení na speciálních stolech**. Povzbudí a zlepší krevní oběh. Pomůže Vám uvolnit přebytečnou vodu z těla. Celkové držení těla se rapidně zlepší. Rekondiční stůl je vlastně takový Váš osobní masér.

slender you

VacuShape

Dalším užitečným přístrojem, který nabízí i studio Toning je VacuShape. Cvičení trvá 30 minut, ale tato doba je dostačující. Je důležité dodržovat pitný režim, cca 3-4 litry denně, pokud by jste se pro VacuShape rozhodli. Před tím, než se k aplikaci odhodláte, snažte se jíst mnoho uhlovodanů, které se skrývají v rýži, bramborech nebo těstovinách. Po aplikace je zase doporučeno konzumovat větší nmožství bílkovin obsažených například v rybách či masu. Po** VacuShapu** se rozhodně vzdejte opalování v soláriu, vynechejte návštěvu sauny a dokonce by jste se měli vyhnout i sportu, který nadměrně zatěžuje dolní končetiny.** VacuShape je kombinace podtlakové komory a běžeckého pásu**. Během terapie musíte doplňovat tekutiny, ale zároveň je Vám k dispozici malá obrazovka, na které můžete sledovat svůj oblíbený program. Tento přístroj dokáže zbavit vaše tělo nežádoucích tuků, vyhladí vaši pokožku a příznivě také působí na celý lymfatický systém. VacuShape není doporučován pro těhotné a kojící ženy. Měly by se ho vyvarovat i osoby s akutními záněty a kolísavým krevním tlakem!

Do přístroje VacuShape si oblékněte volné kalhoty či kraťasy. Na nohou by jste měla mít lehké prodyšné boty s hladkou podrážkou. Nezapomeňte ani na ručník, kvalitní ponožky a náhradní tričko.

Body Roll

Rekondiční studia nabízí také** velmi účinnou metodu tlakové masáže** s názvem Body Roll. Jak už název napovídá, jde o válečkovou masáž s pomocí tohoto přístroje. Díky tlaku válečků dochází k silnému prokrvení ošetřovaných partií a odbourávání tuků. Doba celé masáže se odhaduje zhruba na 30-40 minut. Pro dosažení optimálního výsledku by se měla provádět minimálně 3x týdně.** Metoda Body Roll** Vám** pomůže zbavit se nadváhy i celulitidy**, jako je tomu i u přístroje VacuShape.

rolletic

Účinky Body Rollu

Mimo** odbourání celulitidy** Vám Body Roll dokáže uvolnit svalové napětí, zlepší prokrvení těla, odvodňuje, pozvbudí látkovou výměnu a dokáže také vytvarovat postavu dle vašich snů. Reakcí těla na tento způsob masáže je svědění a teplo. Pomůže se však přívodu kyslíku a prokrvení. Problémové partie se zmenší a rapidně se zredukuje tvorba celulitidy na Vašem těle. Masáž se provádí od stehen nahoru směrem nahoru, přes třísla, hýždě, boky až do oblasti břicha. Jemným tlakem se aktivuje lymfatický tok.

Nemusíte se již dále trápit v posilovnách. Není potřeba trávit celé dny a večery přemýšlením o tom, jak se nadobro zbavit nadbytečných kil. Stačí si vyhradit alespoň jednu hodinu týdně a zajít se podívat do rekondičních studií, kde Vám laskavě a ochotně poradí, jak jít za svým snem o krásné postavě. Za zkoušku nic nedáte! Přijďte si zacvičit a vyzkoušet něco nového. Vždyť udělat něco pro sebe Vám přinese i dobrý pocit. S dobrým pocitem přichází dobrá nálada a s dobrou náladou přichází úsměv. Přejeme Vám mnoho úspěchů!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10344 (magazin-zdravi.cz#9957)


Přidat komentář