Rekondiční stoly - Frýdek-Místek

Potřebujete zpevnit a zeštíhlit postavu v krátkém čase, ale nic Vám neříká fitness cvičení? Slyšeli jste o rekondičních stolech? Pokud ne, jde o trenažéry pro pasivní cvičení s rychle viditelnými výsledky.

Rekondiční  stoly

Jako rekondiční stoly se označuje sestava sedmi stolů, které jsou speciálně konstruovány tak, abyste procvičily svaly se zaměřením na redukci tuku v kritických partiích. Každý stůl pracuje s různými svalovými skupinami, to znamená, že žádná svalová skupina není vynechána jak tomu bývá v případě jiných typů cvičení. Kromě posílení, zeštíhlení a procvičení dochází pomocí cvičení na rekondičních stolech také ke zvýšení pohyblivosti kloubů a k optimalizaci kardiovaskulárního systému.

Cvičení na rekondičních stolech

Cvičení na rekondičních stolech sestává ze sedmi strojů, které slouží k procvičení různých svalových skupin. Velkou výhodou tak je, že žádná svalová skupina není opomíjena.

První stůl je zaměřen na formování pasu, břicha a boků. Provádí se na něm 46 cviků za minutu a cvičení trvá 10 minut. Cvičení tak nahrazuje náročnější chůzi. Cvičením na tomto stole zlepšíte pohyblivost kloubů a také posílíte svaly křížové oblasti zad a hýždí. Stroj napíná a zeštíhluje břicho, boky, stehna i lýtka. Pomocí rytmických pohybů dochází k rozkládání tukových polštářků na hýždích, bocích a stehnech.

Druhý stůl je zaměřen na procvičování nohou, stehen a boků. Provádíte 17 cviků za minutu po dobu 10 minut s tlakem končetin proti mechanickému působení. Tento stůl díky mechanickému tlaku proti končetinám pomáhá zeštíhlovat a tvarovat nohy, boky a hýždě a současně také procvičuje kyčelní a kolenní klouby.

Třetí stůl je zaměřen na zpevňování břišního svalstva. Znovu po dobu 10 minut provádíte 11 cviků - sklapovaček za minutu. Velmi důležité je při tomto cvičení dýchání. Tento stroj pomáhá nejen ke zeštíhlení břicha, ale také ke zeštíhlení stehen, lýtek a k posílení dolní části zad.

Čtvrtý stůl je zaměřen na formování boků a hýždí. Stroj provádí 400 masážních úderů za minutu po dobu 10 minut. Masážní údery v tomto případě pomáhají rozkládat tukové polštářky na problematických partiích jako jsou boky, zadeček a stehna. Dochází tak k posílení dolní části zad, hýždí, k procvičování stehenních svalů, k zeštíhlení boků, břicha, pasu a také k posílení svalů pánevního dna.

Pátý stroj je strojem protahovacím. Masážní polštář v tomto případě masíruje zádové svalstvo v oblasti hrudní páteře. Dochází tak ke zlepšení celkového držení těla, vyrovná se hrudní koš a také dochází ke zeštíhlení horní části paží.

Šestý stroj je zaměřen na proštíhlování pasu, boků a také zlepšuje pohyblivost v křížové oblasti páteře.

Poslední sedmý stroj je zaměřen na závěrečnou relaxaci. 10 minut se leží na bříšku a stroj má za úkol zlepšit krevní oběh, uvolnit přebytečnou vodu a toxické látky z těla. Délka celého cvičení na masážních strojích je tedy 70 minut (10 minut na každém stroji). Doporučená četnost cvičení je z počátku 2 – 3 x týdně, později stačí cvičit pouze 1 – 2 x týdně. Pokud Vás zajímá kdy se dostaví viditelné efekty, je to individuální, ale průměrně jde o dobu 4 – 6 týdnů.

Pro koho je cvičení na rekondičních stolech určeno

Cvičit na rekondičních stolech může prakticky každý, ať už jde o ženy, které mají potíže s artritidou, bolestmi v zádech zejména v krční a bederní páteři, s křečovými žilami či vodnatelností. Dále je cvičení vhodné také pro astmatiky a pro klienty s poruchami srdce a krevního oběhu a také pro ty, kteří trpí nadváhou.

Výhody rekondičních stolů oproti běžnému cvičení

Při cvičení na rekondičních stolech se nemusíte bát škodlivého zatěžování páteře, srdečního systému a ani cévního systému. Každý stůl je přesně zacílen přímo na určitou skupinu svalů. Díky cvičení na rekondičních stolech tak procvičíte všechny svalové skupiny. Cvičení je navíc vhodné pro všechny věkové kategorie s jakoukoliv fyzickou zdatností.

Výsledky cvičení na rekondičních stolech

Cvičení na rekondičních stolech s sebou přináší velmi rychle viditelné výsledky. Ať už jde o úbytek tukové tkáně, zlepšení celulitidy, zpevnění svalstva a následně také zlepšení držení těla, zpevnění svalů, uvolnění páteře, či zlepšení pohyblivosti kloubů.

Masážní stroj Rolletic

Další službou, kterou** Rekondiční studio 70 minut** nabízí je cvičení na masážním stroji Rolletic. Jde o velmi účinný masážní stroj, který při pravidelném a správném používání dokáže vytvarovat postavu, zmírnit popřípadě odstranit celulitidu a také zmenšit objem masírovaných partií. Základem tohoto masážního stroje je masáž pomocí rotujících dřevěných vřeten, která uvolňuje napětí svalů, prokrvuje kůži a také příznivě ovlivňuje metabolismus tukové tkáně. Velkou výhodou Rolleticu oproti ostatním léčebným metodám je skutečnost, že při odstraňování tuku nedochází k úbytku vody z těla. Odstraňují se tak přímo tukové polštářky.

Na Rolleticu se provádí 14 cviků. Začíná se u nohou a pokračuje se přes tělo k rukám a nakonec k hlavě. Jde o cviky jako: masáž chodidel, masáž lýtek, masáž zadní strany stehen, masáž zadní strany hýždí, masáž boční strany hýždí, masáž vnější strany stehen, masáž vnitřní strany stehen, masáž přední strany stehen, masáž přední strany stehen a břicha, masáž břicha, masáž boků, masáž zad a v neposlední řadě také masáž rukou.

Výsledky cvičení na masážním stroji Rolletic

Cvičení na masážním stroji Rolletic přináší: zmenšení objemu masírované partie, odbourávání tukových polštářů a následné tvarování postavy. Rolletic také pomáhá ke zlepšení stavu celulitidy, zpevnění svalů a vypnutí kůže a k uvolnění jejich napětí. Přináší lepší prokrvení a také povzbuzení látkové výměny.

Rekondiční stoly - formování postavy

Potřebujete zpevnit a zeštíhlet postavu v krátkém čase, ale nic Vám neříká fitness cvičení? Vyzkoušejte** rekondiční stoly**, což jsou vlastně trenažéry pro pasivní cvičení. Velkou výhodou rekondičních stolů je jejich šetrnost k pohybovému systému. Cvičení na nich je tak vhodné téměř pro každého, nevyjímaje klienty bojující s nadváhou či nemocemi kloubů. Cvičení na rekondičních stolech s sebou přináší velmi rychle viditelné výsledky. Všimnete si jak úbytku tukové tkáně, zlepšení stavu celulitidy, zpevnění svalstva, zlepšení držení těla, uvolnění páteře tak také zlepšení pohyblivosti kloubů. A navíc nemusíte se věnovat namáhavému fitness cvičení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10346 (magazin-zdravi.cz#9960)


Přidat komentář