Radiofrekvenční lipolýza - Praha a okolí

Štíhlost a pevná postava. Po té touží nejedna žena, ovšem cesta k tomuto vzhledu je mnohdy trnitá. Naštěstí ale existuje spousta metod, které vám k tomuto vzhledu bezbolestně pomohou. Jednou z procedur je radiofrekvenční lipolýza.

Bezbolestné metody

Pokud se zastavíme u pojmu bolest, tak pro některé cesta za ideální postavou, co se týká bolesti, začíná už u sportu. Pak se nabízí různé zákroky jako je** invazivní liposukce**, kdy se do těla musejí dělat řezy, aby bylo možno zavést kanylu. Tyto metody jsou pro někoho nepříjemné a omezující, protože je zde nutná rekonvalescence a kůže je přeci jen nějak namožená. Toto všechno ale nemají neinvazivní metody, které se soustředí spíše na odstranění tuku a jeho následné vyloučení odpadním systémem. Jak funguje** radiofrekvenční lipolýza** se dozvíte v následujícím textu.

odstranění celulitidy

 

Radiofrekvence - Praha a okolí

Radiofrekvenční metody jsou nejen výhodné z hlediska bezbolestnosti a neomezenosti vašeho času. Jsou i víceúčelové, takže je lze použít na více problémů.

Radiofrekvenční lipolýza

Lékařský přístroj Spa RF funguje na principu zahřívání tkání. Jedná se o pomůcku, která vyzařuje radiové vlny na frekvenci VKV (tu známe třeba z rádia). Působením tohoto záření na tukovou tkáň se v tukových buňkách zvyšuje teplota a dochází k propustnosti buněčné stěny. Představte si klasické rozpouštění tuku pod vlivem tepla. Takto vypuštěné tuky se rozlijí do mezibuněčných prostor. Samotná tuková buňka splaskne a začne se hojit, což trvá asi tři měsíce. Odpadní tuky se již během procesu nebo během následujících dní vyplaví odpadním systémem z těla ven přes lymfatický oběhový systém. Zde se tedy doporučuje využít i lymfodrenáže, které aktivuje lymfatický systém, jež odplavuje toxiny z těla ven.

Zahříváním pomocí Spa RF unipolární technologie ve tkáni do hloubky 15 - 20 mm se zlepšuje lokální metabolismus, podporuje se hojení poruch vláken tkáně, snižují se otoky a odvodňuje se organismus. Díky tomu se podporuje odbourávání tuků, eliminace celulitidy, vypíná se a vyhlazuje kůže a redukují se strie. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření, zákrok je bezbolestný a založený na trvalém odstranění tuku, není zde nutná rekonvalescence a nedochází zde ke kontaktu jiných orgánů, než je nutné.

lipolýza

Radiofrekvence – léčba akné

Zahřívání tkání do hloubky 3mm pomáhá v léčbě akné vulgaris a rosacey (tzv. růžovka, někdy nazývána akné dospělých). Pokud se v postiženém místě zahřeje pokožka, tak se vyplaví kolagen a tím pádem se vytváří nové buňky, které jsou aktivnější a pomáhají řešit problém. Toxiny se pak vyplavují z těla ven, také se zlepšuje lokální metabolismus, rychleji se hojí tkáň a snižují se otoky.

Trvalá epilace

Přístroj Spa SHR vám pomůže i v trvalém odstranění ochlupení. Působením pulzního světla paprsek pronikne do pokožky a zasáhne pigment ve folikulu chloupku. Tím spálí cibulku, ze které již znovu nevyroste nový chlup. Protože má ochlupení ale několik růstových fází, je nutno zákrok více opakovat.

depilace

O přístroji Spa RF

Přístroj Spa RF je zcela bezpečná pomůcka, protože během let, kdy se využívá účinků radiofrekvence, se došlo k ideálnímu nastavení vysílání vln, které nemají negativní účinky. Délka dosahu vln je měřena na 2 cm, což je vzdálenost, kdy nehrozí kontakt s důležitými orgány. Ošetření tímto přístrojem vám pomůže hned z několika hledisek, které se týkají kolem pokožky těla a její hloubky. Může vám zlepšit pleť a odbourat kila.

O hlavici Bipolar

Bipolární hlavice se využívá k eliminaci a odstranění vrásek, což vede k vyhlazení, elastičnosti a vypnutí kůže. Přístroj zahřívá tkáň do hloubky 2 - 6 mm, kde dojde ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken. Tím se zvýší krevní oběh a lymfatické odvádění zbytků tuku a škodlivých látek. Podporuje se tak obnova kůže, která je mladší a svěžejší.

O hlavici Periorbital

Tato pomůcka je založena na RF unipolární technologii, kdy se odstraňují vrásky a vypíná se kůže v okolí očí. Hlavice je speciálně tvarovaná do minimalistických rozměrů, aby se přístroj dostal k nelehko dostupným místům v oblastí kolem oka. Oční okolí je jedním z prvních míst, kde se vrásky tvoří.

odstranění vrásek

Péče o tělo a zdraví

V tomto článku jsme ještě zmínili některé pojmy, které by vám nemusely nic říkat, proto se na ně podívejme nyní.** Reflexologie** je reflexní masáž chodidel. Zde se totiž nachází nejvíce akupresurních bodů, které vedou k jednotlivým orgánům v těle a jejich stimulací se tyto orgány uvedou do správné činnosti. Reflexologie je rovněž příjemná z toho hlediska, že masáž chodidel vám odlehčí nohy.

Lymfodrenáž nebo také systém lymfoterapie vám aktivuje lymfatický mízní systém. Ten pomáhá odvádět toxiny z těla, čímž se odbourávají tuky, ubývají se centimetry a redukuje se celulitida.

Masáž pomocí lávových kamenů. Tyto nerosty jsou zahřáté na teplotu okolo 40°C. Tím se aktivují energické dráhy, které proudí v těle. Tím, jak se prohřívá pokožka a kameny vibrují se prostupuje do tkáně až k orgánům. Zde se aktivuje jejich správná činnost. Masáže mají terapeutický a relaxační účinek, uvolní vám ztuhlé svaly a upraví rovnováhu organismu.

lávové kameny

Jednotlivé procedury vám výrazně pomohou v boji proti kilům navíc a také vám detoxikují organismus. Mějte ale na paměti, že bez vašeho přičinění k ideálním výsledkům nedojdete. Proto musíte upravit životosprávu (s čímž vám rovněž ve zkrášlujících studiích pomohou), zařadit pohyb do svého denního programu a odbourat stres.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10348 (magazin-zdravi.cz#9965)


Přidat komentář