Radiofrekvence a liposukce - Tábor

Potřebujete omladit nebo zeštíhlet? Dnes existuje spousta multifunkčních přístrojů, které vám pomohou poradit si s více problémy najednou. Zkusili jste třeba takovou radiofrekvenci?

Výhody alternativních metod

Tzv. bezbolestné metody jsou jedinečnou příležitostí, jak se zbavit problémů bezbolestně. Co se týká třeba hubnutí, tak zde se bavíme o bolesti spojenou třeba s vpichováním, řezy nebo otoky, které s sebou nesou invazivní zákroky. Pak ale někdo bere jako bolest i fyzickou zátěž, což jsou různé sporty. Bavíme-li se o omlazení, tak se rovněž nabízí různé neinvazivní metody, které s sebou nenesou možnost narkózy a různých řezných ran. V případě eliminace projevů stárnutí se pak spíše bavíme o procesu, kterému nelze jen tak zabránit. Nyní si ale přiblížíme služby, které vám mohou jednotlivá studia nabídnout.

Radiofrekvence – Tábor

Radiofrekvenční procedury jsou neinvazivní techniky, kde není třeba anestezie, rekonvalescence a nijak nebudete postiženi modřinami, řezy apod. Užití této metody je natolik účinné, že si ji můžete nechat aplikovat na obličej nebo tělo, kdy vždy ošetřuje jen ten problém, který má.

Obličejová radiofrekvence

Až půjdete na tuto proceduru, tak vám odborník nejprve vyčistí pleť, a pak vám pomocí speciální hlavice bude přejíždět po obličeji. Metoda pak spočívá v tom, že se** aplikuje energie do kůže** a tím pádem se aktivují buňky, které již nemají tak vysokou činnost, což způsobuje stárnutí a ochabnutí pleti. Pleť se vypíná, je hladší, eliminují se vrásky a podporuje se činnost buněk, které zabraňují uvadání pokožky. Na konec procedury se pak efekt ještě umocňuje použitím ošetřující masky a kyseliny hyaluronovové.

K dosažení optimálního výsledku se doporučuje více sezení (zhruba 4 až 6 procedur), mezi nimiž jsou 15-ti až 20-ti denní prostoje. Výsledky uvidíte zhruba po měsíci, kdy je pleť evidentně hladší a takto vám vydrží zhruba po dva roky.

Radiofrekvenci můžete doplnit i jinými typy ošetření, tyto služby se nijak negativně neovlivňují. Co se týká samotných kontraindikací, tak ošetření se nedoporučuje těhotným a kojícím, lidem s vážnými srdečními chorobami, s poruchami srážlivosti krve, nemocemi pojivové tkáně, rakovinou, lidem s kovovými implantáty a těm, kteří nedávno podstoupili zákrok kolagenových výplní.

krásná žena

Tělová radiofrekvence

Zde se jedná o** ošetření a zpevnění břicha, paží, nohou, hýždí nebo zad**. Tam, kde je kůže ochablá se díky působení tepla vyvolá tvorba kolagenu, který pokožku zpevňuje. Při proceduře se zpočátku změří teplota daných částí těla. Pak se opět využije hlavice, kterou se ošetřovaná místa projíždí. Až teplota stoupne o 5 až 6 °C, tak začíná onen proces, kdy se tělo zbavuje tuků a zároveň se zpevňuje kůže. Délka ošetření závisí na daném problému, ale pohybuje se tak kolem půl až tři čtvrtě hodiny. Opět zde platí, že pro optimální efekt je třeba více procedur, tak 4 až 6 sezení, přičemž pauzy by měly být tak 14-ti denní.

Efektem je elastičtější kůže, zeštíhlíte, zmírní se celulitida a zlepší se vám barva pokožky. Protože se jedná o tepelný proces, tak je ošetření vhodné i pro lidi s oběhovými problémy.

Co se týká kontraindikací, tak zde opět platí, že těhotné ženy by zákrok podstoupit neměly. Dále se to vztahuje na lidi nemocné v terminální fázi, s horečkami, se závažnými srdečními onemocněními a kardiostimulátory, rakovinou nebo nemocemi pojivové tkáně.

Bezbolestná liposukce - Tábor

Další metodu, která vás bezbolestně zeštíhlí, je** kavitace**. Rovněž je zde výhoda ošetření pomocí** neinvazivní metody**, která vás nijak neomezí a ani nebolí.Při procesu kavitace se vám ošetřuje pokožka speciálním přístrojem, který do podkoží vysílá ultrazvukové vlny. Ty pak proniknou do tukových buněk a nastává kavitace. To znamená, že v buňkách se vytvoří bublinky, které prasknou. Tím pádem dojde i k destrukci tukových buněk, které se pak jen odvedou odpadním systémem. S tím souvisí využití presoterapie, kdy se za pomocí tlaků aktivuje lymfatický systém a odvedou se toxiny z těla ven.

zadeček

Fotoprocedury – Tábor

Metoda s využitím působení světla má rovněž mnohostranné využití. Jednak se můžete nechat omladit. Tím, jak pulsní světlo působí na pokožku, tak se narušují kolagenová vlákna. To je podnět k tomu, aby se vytvořila nová, která samozřejmě pokožku omladí a vypínají, proto si někteří dávají kolagen vpichovat. Proces novotvorby kolagenu je postupný, trvá až měsíc.

Pak se nabízí fotodepilace. Zde se jedná o to, že paprsek světla dokáže zničit cibulku chlupu, protože reaguje na melanin. Tím, jak se spálí cibulka, tak se trvale odstraní chlup, což se vám v případě klasické epilace nepodaří, protože zde se sice vytrhávají chlupy s kořínky, ale cibulka zůstává. Efektem je, že se jen prodlouží doba, než chlup znovu vyroste.

Pak se nabízí fotobělení zubů. Zde se pomocí světla rozvede ultrafialové teplo na zubech. Ošetření je rozfázováno. Mezi dvěma prvními fázemi se nabízí 3 až 4 týdny, mezi druhou a třetí fází je odstup několika měsíců. Výhodou ošetření je, že se nepoškozuje sklovina, což je častý problém u mnohých bělících procedur.

MesoBotox – Tábor

Jedná se o** aplikaci látky, která vyplňuje vrásky**. MesoBotox je pak novinkou, kdy se bez použití jehel vpravuje přípravek do kůže. Provádí se to tzv. elektroporací, která je šetrnější a bezpečnější než klasické aplikace botoxu. Celkově ošetření trvá 45 minut a měli byste absolvovat asi 4 až 6 sezení se zhruba týdenními přestávkami. Výsledkem bude nejen mladistvější pleť, ale eliminují se již vzniklé projevy stárnutí.

Ošetření vlasů – Tábor

Klasické** kadeřnické služby** samozřejmě zahrnují hloubkovou péči jako je aplikace masek, kúr, dopřejí vám kvalitní střih, barvení anebo účes, které si doma nedopřejete. Pak ale existují metody, které vám pomohou hlouběji a vyřeší problém, na který ani kvalitní kadeřnické služby nestačí.

Pokud půjdeme od základu, tak se nabízí jakási diagnostika vlasu. Pomocí klinické trichologie vlasů a vlasové pokožky se ukáže, na co trpíte, jaké máte problémy apod. Následně vám odborník řekne, co máte používat a jak se o své vlasy starat.

Přecházíme k péči. Pokud máte poškozené vlasy, tak je lze upravit keratinem. To je totiž složka, která se nachází ve vlasech a tím, že se vpraví do struktury vlasu, tak se znovu obnoví a posílí vaše kštice, protože se povrch vlasu jakoby uhladí.

Pokud máte problém s tím, že vám nevyrostou dlouhé vlasy anebo je máte řídké, tak využijte** prodloužení vlasů**. O nastavenou kštici se staráte jako svou vlastní a navíc se díky přidaným vlasům nezatěžuje váš porost.

kadeřnictví

Prodlužování řas – Tábor

Této služby využijete nejen, když máte řídké a krátké řasy. Metoda totiž způsobuje i efekt nalíčení a vám pak odpadají každodenní starosti s dekorativní kosmetikou a hlídáním, jestli se vám nerozmazala řasenka. Nabízí velké množství délek i zatočení, takže můžete mít přirozený vzhled i řasy a´la panenka.

Nehtová modeláž – Tábor

Pěstěné nehty jsou vaší prezentací. Spousta lidí se při jednáních dívá na ruce. Proto, pokud nemáte své kvalitní nehty nebo se o ně nechcete pravidelně starat, tak si dejte vymodelovat takové, které mají dlouhou trvanlivost.

Vizážistika – Tábor

Nevíte, jak se líčit? Chcete mít úžasný vzhled na večírek? Pak se obraťte na vizážistu, který vám nejen poradí, co vám bude slušet, ale rovněž vás naučí se správně líčit a poskytne své služby i na významné akce jako jsou párty nebo svatby.

Služeb, které kosmetické salony nabízí, je hodně. Výhodou je dostupnost a nepřeberné množství na jednom místě, tudíž s vlasy nemusíte do kadeřnictví, pak zase do kosmetického salonu na zeštíhlující proceduru a na aplikaci omlazujících přípravků do estetického studia. Tím se šetří váš čas, ale i energie, protože pokud nejste roztěkaní, tak můžete relaxovat, což k dobrému vzhledu hodně přispívá.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10347 (magazin-zdravi.cz#9964)


Přidat komentář