Poradce na výživu a hubnutí Liberecký kraj

Máte problém shodit pár kilo navíc, cítíte, že vám něco chybí a potřebovali byste tyto problémy vyřešit? Obraťte se na profesionála v oblasti výživy a hubnutí. Ten vám pomůže k tomu, abyste se opět cítili skvěle.

Jak doplnit svoji výživu?

Správná životospráva. Základ samozřejmě tkví ve skladbě stravy, ale lze zvolit i vhodné doplňky, které vaši snahu zefektivní a pomohou vám rychleji k vysněnému cíli. Mějte ale vždy na paměti, že bez vaší snahy to nejde. Nelze vzít nějakou pilulku a ta zajistí, že budete jen tak hubnout. Jedná se o posílení efektu zdravé výživy. I to je ale příjemné, protože se vám znásobí vaše snaha a odměnou bude rychlejší úbytek váhy nebo posílení vlivu výživy na váš organismus.

Až si budete vybírat výživové doplňky, které vám pomohou se zdravou výživou, tak se dívejte po těch přírodních. Síla přírodních složek totiž skvěle konvenuje vašemu tělu, protože i to je přírodní „produkt". Navíc nebudete do organismu vpravovat různé umělotiny, které ho zase jinak zatíží.

Jak se sestavuje program zdravé výživy?

Až se dostavíte k výživovému poradci nebo vyplníte případný dotazník na webových stránkách, tak se bude zkoumat vaše životospráva. Analyzují se vaše stravovací návyky, pohybová aktivita, pitný režim, spočítá se tzv. protein faktor nebo BMI a zjistí se obsahy vody, kostí, tuků a svalů v těle. Rovněž se propočítá bazální metabolismus a metabolický věk a proměří se vaše celková fyzická kondice. Cílem tohoto měření je pak dostat případné nevyvážené hodnoty do přijatelných čísel.

Jaké problémy lze výživou řešit?

Existuje více problémů, které lze zdravou stravou řešit. Spousta lidí si myslí, že lidé sahají k lepší životosprávě kvůli hubnutí, ale není tomu tak. Je to jen jeden z nejčastějších důvodů.

Základní výživa

Pokud vám chybí běžné vitamíny, tak je to narušení základu. Proto se různé programy zabývají oblastí výživy pro děti, protože jak se lidské tělo vyvíjí v dětství, tak si nese výbavu do života. Pro každý den je základem snídaně. Potřebujete nabrat energii a tu během dne spotřebovávat. Bohužel spousta lidí to dělá obráceně a energii z jídla čerpá večer. Dále se nabízí i svačiny, které vás během dne znovu „nakopnou" a nezbytná je i určitá regenerace. Pro všechny tyto sféry je vhodné sestavit skladbu jídla a můžete program podpořit i různými přípravky.  Vhodnou variantou jsou výživové koktejly v různých příchutích anebo třeba výživové tyčinky, které vám pomohou k harmonizaci organismu.

Regulace váhy

Jedná se zde asi o nejčastější problém, kdy lidé sáhnou po lepší výživě. Ať už chcete snižovat nebo zvyšovat svou váhu, základem je vždy pravidelná a vyvážená strava s dostatečným obsahem bílkovin. K tomu vám rovněž poslouží různé výživové koktejly nebo tyčinky a doplňky stravy. U nabírání váhy se jedná o nárůst svalové hmoty, nikoli tuků. Mějte také na paměti, že velmi důležité je mít dostatek pohybu.

Energie a fitness

Kvalitní výživa ovlivňuje zásadně celý** sportovní výkon.** Chcete-li dosáhnout výjimečné výkonnosti, jsou pro vás rozhodující dva faktory: energie a hydratace. Výživové doplňky Herbalife dnes využívají špičkoví sportovci po celém světě. Vhodnými doplňky jsou energetické šumivé nápoje s příchutí citronu či pomeranče, nebo izotonický nápoj a nezapomínejte na osvědčené účinky guarany.** **


Cílená výživa

Zde se jedná o soustavu více problémů. Lidé mají často problémy s trávením, srdečními onemocněními, imunitou, kostmi nebo lidé řeší specifické problémy, jako je balanc organismu ženy a balanc organismu muže či se zabývají problémem zralého věku a detoxikace. Zejména posledně jmenovaný jev pomáhá odstranit z těla škodliviny, které se usazují v kostech, tkáni a orgánech, kde samozřejmě nepůsobí pozitivně. Jejich odstraněním (detoxikace) se ale všechny výše zmíněné části těla znovu nastartují k nové a lepší činnosti.

Vnější výživa

Jedná se o péči o pleť, vlasy a tělo. Jistě používáte různé přípravky, kterými pěstíte tato místa z vrchu. Ovšem výživa je důležitá i zevnitř, protože i to je základ. Pokud nemáte kvalitní pleť, tak make-up je nerovnoměrný, jestli máte špatné vlasy, tak nepomůže ani sebelepší styling a jestli vám tzv. chátrá tělo ani zde vám nepomohou různé povrchové přípravky. Jak se říká, že krása vychází zevnitř, tak na tom něco je, i když zde nemyslíme přímo duši, což je původní smysl onoho výroku.

Kosmetika a ošetření pleti

Proč je důležité vědět jak pečovat o svoji pleť? Protože pokud budete špatně pěstit pokožku (což je velmi časté), když si sami analyzujete problém a koupíte nevhodné přípravky či špatně roztíráte krém, tak si můžete problém jen zhoršit. Naučte se poznávat vlastnosti kosmetických produktů a jejich význam pro vás.

Wellness

Velmi často zmiňované a podstatné pro vaši životosprávu. Jedná se o spojení několika oblastí, které když do svého života zařadíte, tak se můžete začít cítit velmi dobře. Patří sem oblast dostatečného pohybu, správné výživy, regulace hmotnosti a kontroly nad stresem, protože když nejste v duševní pohodě, tak nemůžete čerpat energii.

** Zdravá výživa je jedním ze základních pilířů Wellness.** Můžete si být jisti, že výživové doplňky vám usnadní cestu k zajištění správné výživy vašeho organismu. Jen je důležité vybírat takové doplňky výživy, které jsou na přírodní, bylinné bázi a vyrobené z kvalitních ingrediencí. S takovým výběrem vám může pomoci právě paní Soňa Trsková, která je již řadu let registrována jako Nezávislý distributor Herbalife a čerpá pro svou práci informace ze školení a seminářů celosvětově uznávaných lékařů a vědců jako jsou např. Dr. Luigi Gratton nebo Dr.Louis Ignarro. ** **

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10324 (magazin-zdravi.cz#9842)


Přidat komentář