Poradce na hubnutí a výživu okres České Budějovice a okolí

Zkoušíte dietu za dietou, ale přitom nehubnete? Jíte málo nebo vůbec nejíte? Patříte mezi ty z nás, kterým se podařilo zhubnout, ale po několika týdnech (měsících) se váha vrátila zpět? Nezoufejte, máme pro vás řešení! Co takhle zdravá výživa...???

Zdravou výživou ku zdraví

Jak již toto slovní spojení napovídá, jedná se o výživu, která prospívá vašemu organismu. Spousta lidí chápe, že vyváženou a úměrnou stravou lze prožít lepší a delší život. Zdravá výživa není totéž co dieta. Diety samy o sobě většinou odstraňují z jídelníčku jednu nebo více potravin, ať už našemu tělu škodí nebo ne, což není zrovna nejlepší řešení. Oproti tomu je zdravá výživa životní styl. Učí každého správným stravovacím návykům, které vedou k lepší kondici a k pocitu pohody. Pokud si uvědomíte, že vašemu tělu prospívají určité potraviny a budete je zařazovat do k jídelníčku, tak vám nebude vadit, když občas zhřešíte. Je to mnohem lepší, než se drasticky omezovat v jídle. V tom případě se totiž v okamžiku, kdy shodíte požadovaná kila, hladoví opět vrhnete na vše, co vaše lednička a spíž nabízejí. Tím se vám vrátí nejen ztracená kila, ale mohou se přidat i různé zdravotní komplikace. Nechte si proto poradit. V rámci individuální konzultace vychytáme všechny maličkosti, které komplikují vaše hubnutí. A poté vám můžeme vypracovat individuální stravovací plán šitý přímo vám na míru, který vás spolehlivě dovede k vytoužené váze. Od vás je vyžadováno pouze jediné: chuť spolupracovat. Motivaci, abyste to zvládli, už najdeme spolu.

Co vás čeká u poradce na výživu?

Ať už vyhledáte poradce na hubnutí a výživu z jakéhokoli důvodu, tak vždy řekněte poradci svůj cíl. Odborník vám pak sám řekne, zda jsou vaše představy reálné, protože vy sami se subjektivně mnohdy můžete vidět jinak. Někdo chce třeba zhubnout, ale přitom už je štíhlý dost. Jiný si zase myslí, že potřebuje jen zhubnout a vyřeší se mu jiný zdravotní problém. Na každou nemoc nebo zdravotní obtíž ale existuje jiný typ nasazení zdravé výživy, léčby apod. Proto potřebujete odborníka, který vám řekne, co vaše tělo skutečně potřebuje, protože někdy můžete tělu i ublížit, pokud nasadíte špatnou stravu.

Výživový poradce s vámi nejprve projde vaše stravovací návyky, které s vámi dopodrobna probere. Pokud za sebou máte pokusy, kdy jste chtěli odstranit nějaký problém, i to bude poradce zajímat. Je potřeba vědět, co na vás působí a s jakým efektem. Co je ale důležité – říkejte pravdu! Pokud se vám do jídelníčku občas vloudí sladkost, uzenina nebo tučné jídlo, tak to nezatajujte. Jsou to součásti jídelníčku milionů lidí každý den, proto není za co se stydět. Navíc je zde velmi důležitý i psychologický faktor. Štěpánka zásadně nic nezakazuje! Ale sestaví vám jídelníček tak, aby v něm bylo vše, co vám chutná.

Jak sestavit jídelníček?

Ať už jste dospělý či dítě, muž nebo žena, tak jídelníček je stejně pro každého na míru. Důležitou roli zde ale hrají poměry energie nebo množství, také kvalita, chuť a mnoho dalších faktorů. Z tohoto důvodu je zde výživový poradce, který vám vytvoří jídelníček na míru, protože univerzální výživové programy, které znáte z časopisů nebo z televize na vás nemusí působit. Dále je tu další faktor: a sice cíl, kterého chcete dosáhnout. Můžete chtít zhubnout, nabrat svalovou hmotu, udržet se ve skvělé kondici kvůli sportu nebo si jen zkvalitnit svůj jídelníček. Tak, jako si necháváte možná ušít na míru nějaké oblečení, tak i výživa musí být uzpůsobená vašemu tělu.


Potřebují poradce na výživu i děti?

Děti jsou dnes ovlivňovány nnoha faktory – technikou, způsobem stravování v jídelnách, v rychlém občerstvení a hlavně stresem. Často prosedí celé hodiny u počítače, ať už při hrách nebo při úkolech do školy. Rodiče na děti mnohdy v dnešní uspěchané a náročné době nemají čas, proto jídlo řeší kapesným. Děti je v drtivé většině utratí ve fastfoodech. Místo pohybových aktivit se spíše vybavují na sociálních sítích. Výsledkem je, že každé sedmé dítě má nadváhu. U dětí je skladba zdravé výživy jiná než u dospělých. Proč? Protože se ještě vyvíjí a rostou. Proto je nutné dopřát jim všechny potřebné živiny. Nebojte se, pokud má vaše dítě problém. Vy jako rodič máte představu, co vaše ratolest jí, proto se můžete poradit s poradcem a následně aplikovat daná doporučení.

Stále máte pocit, že nechcete své dosavadní stravování vyměnit, ale ve skrytu duše víte, že to potřebujete? Zkuste se sami sebe zeptat, proč vaše tělo touží po změně? Nejspíš proto, že vám dosavadní způsob stravování nesvědčí.Třeba vás přesvědčí, že to stojí za to a vrhnete na nový způsob stravování, který vám doslova změní život – k lepšímu. A to za to stojí, nemyslíte?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10323 (magazin-zdravi.cz#9838)


Přidat komentář