Poradce na hubnutí a výživu - Hradec Králové a okolí

Centrum zdraví, studio zdravého životního stylu, beauty centra, fitness studia... V každém městě dnes můžete navštívit provozovnu podobného ražení a udělat něco pro své zdraví. Nikdo se nemůže vymlouvat, že cvičit nebo hubnout nemá kde nebo s kým.

Poradce na hubnutí a výživu - Hradec Králové

Z důvodů hromadného aktivního přístupu veřejnosti ke zlepšování dosavadního životného stylu ve zdravý, vyrůstají po celé zemi střediska a centra, která se zaměřují na celkovou péči o klienta. Neposkytují jen jednu službu, ale jejich specializace je přizpůsobena různým potřebám klientů.

 

Flowin Workout

Nic Vám neříká titulek? Jedná se o systém ze Švédska, který nahrazuje fitness aktivity a je výborným krokem pro zdraví a kondici, modelaci a formování postavy. U cvičení dochází k aktivaci hlubokého stabilizačního systému, svalů kolem páteře, svalů na břiše a posiluje i pánevní dno. Je určeno jak pro mládež, dospělé tak i seniory, není doporučován těhotným od 2 – 3 trimestru a osobám s velkou bederní lordosou. Tréningový koncept je cvičení na podložce za pomocí pedů – tedy malých podložek pod ruce, lokty, kolena nebo chodidla, které klouzavým pohybem tzv třením, posunujete do rytmu hudby po podložce za doprovodu cvičitele.

Ultrazvuková lipolýza

Vybíráte způsob, jak se zbavit tuku například ze stehen? Objednejte se na ultrazvukovou lipolýzu, alternativní odstranění bez chirurgického zákroku. Zmenší se Vám podkožní tuk v jakémkoliv roční období a je-li Vám právě mezi 25 a 50 lety, jste pro tuto proceduru vhodným klientem. Neobávejte se bolestivosti, ani žádného omezení po ambulantním zákroku, na němž strávíte cca 1 až 1,5 hodiny. Ultrazvukové vlnění přenášené např. do Vašeho stehna pomocí speciální sondy a její koncovky – rozrušuje tukové buňky a ty jsou automaticky Vaším lymfatickým systémem odplavovány z těla. Jediné co cítíte, jen mravenčení, teplo a někdy tíhu v nohách.

 

Správná manipulace s miminkem

V minulých dobách, kdy žila široká rodina pohromadě, se rady a postřehy jak manipulovat s miminkem jednak „okoukaly“ a jednak když si prvorodička nevěděla s něčím rady, vždy byla po ruce její maminka, babička, prababička nebo jiná straší žena, která poradila. V dnešní době mladí jednak nemají mnohdy ani sourozence, aby něco pochytili, za druhé rodiny žijí odděleně. Prarodiče mívají své bydlení, rodiče zase jiné a děti vylétají z hnízda brzy hned po nabytí plnoletosti. Pak není divu, že si mladá maminka i tatínek nevědí s miminkem rady. Poradenská centra, kde se vyučuje správná manipulace s miminkem, ovšem dají mnoho podnětů i těm, kterým by babičky a prababičky doma mohly poradit – doba se přeci jen vyvíjí. V čem poradny pomohou?

  • Psychická pomoc – co Vás čeká a nemine po porodu, noci bez spánku, změny atd
  • Jak miminko zvedat a pokládat – proč je důležitý klid a oční kontakt
  • Jak novorozence oblékat – a do čeho
  • Jak se vybavit na procházky, jak používat nosítka, kočárek, co a jak v automobilu
  • Rady tatínkům – pocity, vyrovnání se s příchodem miminka i manipulace s ním
  • Jak krmit a proč dávat odříhnout...a spoustu dalších základních rad a postupů

 

STOP obezitě

V naší republice stejně jako ostatních rozvojových zemích je obezita považována za metabolickou nemoc a její rozsah je již považován za epidemii. Týká se dospělých, dospívající mládeže, ale také dětí. Česká obezitologická společnost se již mnoho let snaží o vštěpování koncepce o snižování nadváhy široké veřejnosti a díky poradcům a nutričním terapeutům se tak v posledních několika letech daří problematiku vnášet mezi obyvatele. Kognitivně-behaviorální terapie je vlastně lidově řečeno preventivně-obecná osvěta.

Tato koncepce se nesnaží jen o jednostranné snižování nadváhy formou diet a úpravy jídelníčků, ale přistupuje k problému komplexně. Zahrnuje do procesu také psychiku a emoce, vůli, terapii a systematické vštěpování základů zdravého životního stylu. Snaží se nejen své klienty zbavit kilogramů které mají navíc, ale snaží se je naučit „jinak žít“

Zdravá výživa - Hradec Králové a okolí


Péče v této oblasti není hrazena žádnou zdravotní pojišťovnou, a tak musí člověk chtě nechtě sáhnout do vlastní kapsy, aby se dostal jednak k informacím, produktům, kurzům, kvalitnějším potravinám nebo potravinovým doplňkům, ke cvičení v centrech nebo dalším procedurám souvisejícím se snižováním nadváhy a změně životního stylu. Je však nutno si uvědomit, že to dělá každý pro své vlastní dobro – nebo pro dobro svých blízkých. Zdraví si při dlouhodobé nečinnosti nebo ignorování nadváhy a z ní vzniklých důsledků nikdo nikde nekoupí.

Poradce pro výživu

Máte nadváhu odmalička a myslíte si, že jste odsouzeni s ní žít do smrti? Omyl! Poradce pro výživu s Vámi rozebere Vaše stravovací návyky a dozvíte se kde děláte chyby. Doporučí Vám postup změny životního stylu a máte-li rodinu, jistě uvítáte, že tak pomůžete nejen sobě, ale všem v rodině. V následujícím odstavci najdete data, která by pro Vás měla být alarmující i bez složitého vážení na speciálních vahách. Krejčovský metr má jistě doma každý a tak prvním impulsem může právě pro Vás být zjištění, že obvod Vašeho pasu je v hodnotách určující riziko metabolické a kardiovaskulární komplikace.

Obvod pasu - ženy: v normě obvod do 80 cm, obvod se zvýšeným rizikem nad 80 cm, obvod s alarmujícím rizikem nad 88 cm.

Obvod pasu - muži: v normě obvod do 94 cm, obvod se zvýšeným rizikem nad 94 cm, obvod s alarmujícím rizikem nad 102 cm.

Pro detailnější měření se objednejte do ** center s výživovými poradci**, k dietologovi nebo k nutričnímu terapeutovi. Speciální váhy Vám odhalí tajemství vody ve Vašem těle, obsahu tuku jak celkového tak viscerálního – toho tuku, který Vám obklopuje vnitřní orgány, svalovou hmotu nebo kostní či kalorie nebo kilojouly, které vaše tělo dokáže spálit v klidovém stavu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10338 (magazin-zdravi.cz#9937)


Přidat komentář