Pomoc vitamínu pro hubnutí

Borůvky jsou ideální nízkokalorickou svačinkou (obsahují na 100 g pouze 60 kalorií). Borůvky díky svým obsahem vitaminů a aminokyselin podpoří produkci trávicích hormonů. Po konzumaci borůvek běží spalování tuků na plné obrátky.

"Malinový vitamín"

Maliny jsou v boji s vaší váhou neporazitelné. Postarají se o to, že se vám po jejich snězení vyplaví do krve hormony, které spalují tuk. Navíc maliny obsahují biotin, který je prospěšný pro vlasy a pokožku.

Papája - plná vitamínů

Papája dodá vaše tělu velmi důležité trávicí enzymy. Zkuste zkonzumovat papáju na lačný žaludek - vyprovokuje vaše střeva k aktivitě a navíc zažene chuť na sladké.

"Borůvkový vitamín"

Borůvky jsou ideální nízkokalorickou svačinkou (obsahují na 100 g pouze 60 kalorií). Borůvky díky svým obsahem vitaminů a aminokyselin podpoří produkci trávicích hormonů. Po konzumaci borůvek běží spalování tuků na plné obrátky.

"Třešňový vitamín"

Hrst třešní denně postačí k tomu, aby byly tuky ve střevech neutralizovány. Třešně vaše tělo zbaví odpadních látek a správně napnou vaše kloubní vaziva. Vitamíny z třešní vám dokonale zpevní pleť (při dlouhodobější konzumaci).

Vodní meloun

Konzumací melounu prostě nemůžete přibrat (meloun obsahuje z 90%vodu a na 100 g má pouhých 12 kalorií). Díky vysokému obsahu vody, betakarotenu a dalších vitamínů vám pročistí tělo a odplaví škodlivé látky.

Vyčištění střev pomocí jablek

Toužíte-li po super rovném bříšku, jsou jablka tou nejlepší potravinou. Jablka se postarají o to, že bude potrava ve střevě zbavena tuku.

Kiwi - exploze vitamínu C

Říká se mu fitness ovoce díky vysokému obsahu vitamínu C. Kiwi tělu pomáhá posílit imunitní systém, pomůže vám odbourat tuky a snížit tělesnou hmotnost. Jedno kiwi na svačinu zažene váš hlad a je okamžitým zdrojem energie.

Rybíz

Rybíz - kysele chutnající bobule, díky nimž dokáže organismus vyprodukovat somatotropin - látku, která skvěle odbourává tuky. Rybíz konzumujte v bílkovinné kombinaci (s mlékem, jogurtem) - prospěšné biolátky tělo lépe vstřebá.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10311 (magazin-zdravi.cz#7243)


Přidat komentář