Pomoc při hubnutí a v oblasti zdravého životního stylu - Příbram

V nemalé řadě časopisů a publikací je možné se dočíst informace, jak se zdravě stravovat, jaké potraviny jsou pro naše zdraví nepostradatelné aj. Pak se ovšem nabízí otázka, proč je kolem nás tolik jedinců s vyšší váhou?

Zeptáte-li se Vašich známých, kolegů v práci, ale třeba i neznámých kolemjdoucích, které potraviny by bylo vhodné z jídelníčku odstranit, pak byste nejspíš vesměs obdrželi obdobné odpovědi. Což je sice potěšující fakt. Na druhou stranu je však praxe tak trochu dále od teorie.

 

Několik slov o práci profesionální výživové poradkyně

"Jmenuji se Lucie Šustová. Mám dlouholetou praxi a zkušenost v oblasti
redukce váhy, tvarování postavy a správné zdravé výživy. Již více jak 10 let
* osobně pracuji s ověřenými stravovacími plány pro regulaci váhy, které mají*
* hlavní cíl nejen zhubnout, ale celkově dostat tělo do "pohody", hubnout
* zdravým způsobem a hlavně si tuto váhu dlouhodobě bez problému udržet.

  • Nejedná se o žádné počítání kalorií, odvažování množství potravy ani*
  • zakazování Vašich oblíbených jídel. Dle vlastní zkušenosti vím, že účinek by*
  • byl jen stresující a krátkodobý. Raději Vám pomohu zhubnout s radostí bez*
  • pocitu hladu a trvale, tak jako se to podařilo mně samotné i mým*
  • klientům - váhu si v pohodě natrvalo udržet.*

*** Analýza stavby těla***

Každý klient získá individuální vedení, podporu a poradenství a navíc
* speciální podpůrný informační systém přes internet. Garantujeme výsledek.*"

 

Rady o výživě

Je sice pěkné, že se můžeme dočíst, že tučné, smažené a sladké pokrmy naší postavě a zdraví neprospívají a místo nich je lepší zařadit celozrnné produkty, mléčné výrobky, luštěniny, ovoce, zeleninu a ryby. Vše však musí do sebe zapadat. Nijak byste si totiž nepomohli, kdybyste si například místo jednoho smaženého kuřecího řízku s bramborem, dali dva (nesmažené) hermelíny s pečivem. Je třeba pamatovat na samotnou skladbu, výběr jídel, jejich množství, vhodnost načasování aj. V časopisech a knihách najdete takovou záplavu informací o stravování, výživě, vhodných a nevhodných potravinách, že se v nich jednak můžete snadno ztratit. Je tu však také ještě jeden fakt, a to stěžejní. Informace jsou psané obecně. Na jednu stranu je to logické, protože časopis nebo kniha mají oslovit širokou masu lidí. Na druhou stranu však málokomu bude vyhovovat právě míněná rada a informace.

Pomoc v oblasti stravování - výživový poradce Příbram

Pokud se nechcete opakovaně ocitat v začarovaném kruhu hubnutí a přibírání, zkuste něco jiného. Můžete využít odborných služeb některého z výživových poradců. Výživový poradce přímo Vám na míru sestaví jídelníček.** ** Získáte od něj také cenné rady a tipy, a to opět s ohledem na Vaši postavu, životní styl, pohybovou aktivitu, zaměstnání aj.** Doporučujeme Vám kontaktovat paní Ing. Lucii Šustovou: 777572336**, která Vás povede na cestě za zdravým životním stylem a především pomůže dosáhnout vytouženého cíle.

 

Poradenství v oblasti zdravého životního stylu - Příbram

Již výše jsme předestřeli, že je možné se dočíst spoustu informací o „správném“ způsobu stravování, ať už z časopisů, knih, ale také internetu. Co se však nedočtete tzv. pod čarou je to, že ony rady a tipy jsou všeobecné, a tak jen obecně směrují, kam se ve svém stravování ubírat. Efektivního výsledku je však možné dosáhnout nejen pevnou vůlí, ale i na míru sestavenému jídelníčku. Nejen s jídelníčkem se můžete obrátit právě na výživového poradce. Jeho odbornost, profesionalita a individuální přístup, podpoří Vaši vůli. S výživovým poradcem nebudete sami ve svém snažení. Ono je to v podstatě jako se cvičením. Jistě jste více motivováni, když jdete cvičit v partě, či ve dvou, než když chodíte sami. Navíc si můžete v oddychových přestávkách popovídat, zbavit myšlenky od běžných denních starostí aj. Když jste sami, tak se můžete různě „vymlouvat“, oddalovat Vaše snažení. Kdežto když budete vědět, že je zde „někdo“, kdo Vás podporuje, pochválí, odborně poradí a pomůže, bude s Vámi slavit každý úspěch, pak je míra snažení a síla vůle bezpochyby o něčem jiném.

Je třeba si ještě říci, že skladba jídelníčku podle krevních skupin, věku, znamení zvěrokruhu aj., má sice něco do sebe, ale opět nebere v potaz jednotlivce, jako takového. Nebere v potaz jeho zdravotní stav, dosavadní způsob života, životní styl, pohybovou aktivitu aj.

 

Poradenství v oblasti celostní medicíny - Příbram

Je třeba si uvědomit, že vše má nějakou příčinu, častokráte však skrytou. Například za bolestí hlavy nemusí být jen nastupující nemoc, nevyspání, stres aj. Respektive, abyste se zbavili bolesti hlavy, není vždy tím nejideálnějším řešením vzít si lék proti bolesti. Samozřejmě, lék může pomoci, ovšem jen krátkodobě, či povrchově. To, co je skryté za nemocí, nevyspáním, stresem, nevyléčí. Takže je zapotřebí pátrat a odstranit příčinu oné nemoci, nevyspání…

S odborníkem, který se specializuje na poradenství v oblasti celostní medicíny, budete moci přijít na prapůvod Vašich potíží. Jakmile budou pojmenované, je možné se jich zbavit, odstranit. Možná si neuvědomujeme, ale vše, co sníme a vypijeme, má vliv nejen na naší kondici, tělesnou schránku, ale také zdraví a psychiku. Konzumací potravin, které našemu tělu nevyhovují, si zbytečně v sobě pěstujeme škodliviny a hromadíme** odpadní látky**. A právě ony jsou častým důvodem toho, že se například cítíme unavení, nedostatečně vyspaní, trápí nás časté bolesti hlavy, jsme podráždění aj.

Uchýlit se hned k farmaceutickým lékům, pokud to není nutné, dlouhodobě neprospěje naší tělesné i psychické schránce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10356 (magazin-zdravi.cz#10218)


Přidat komentář