Odstranění celulitidy - Vacupress Brno

Statistiky uvádí, že až 90 % všech žen trpí nepěknými dolíčky na stehnech. Tato pomerančová kůže má své vlastní a tak nenáviděné jméno - celulitida. Nicméně není to trvalý stav a při troše píle se jí můžeme zbavit.

Teplé počasí jasně vyzývá k odhalení - mimo jiné - pěkných nohou. Jenže, i když nemáte zrovna nadváhu, vaše stehna mohou vypadat jako kráterový povrch měsíce. Slavná a přitom neoblíbená stálice a obyvatelka stehen a zadečku většiny žen je prostě fenomén. Celulitida, jak se jí oficiálně říká, je nežádoucí a přitom se zdá věčná. Jenže nevítaná návštěva na našem těle se nemusí pyšnit svými dolíčky napořád. Stačí znát ty správná místa, správné metody a techniky a v žádném případě nedát celulitidě šanci.

Vacupress

Je téměř uvěřitelné, že většina lidí již o Vacupressu slyšela. Co všechno umí a na jakém principu pracuje, již každý popsat neumí. Ale ani není nutno se technickou stránkou fungování přístroje zabývat. Důležité je vědět, že Vacupress pracuje na principu podtlakových masáží, kdy pulzní nebo stálý podtlak vyvolává jakýsi pohyb v podkoží. Tím pádem se dá do pohybu jak krevní oběh, tak lymfatický systém. To znamená, že se v těle dokonale rozprostřou veškeré živiny, které do těla přijmeme. Mimo to se díky zvýšené aktivitě lymfatického systému z těla dostanou ven usazené balastní produkty látkové výměny, (tzv. metabolity), které jsou často toxické.

Co je to lymfatický systém?

Lymfatický systém lidského těla si lze představit jako odpadové potrubí, kanalizaci, kterým projde denně množství nepotřebného materiálu. A tudíž tu vzniká riziko zanesení a znečištění odvodních cest. Proto je potřeba občasná očista tohoto potrubí. A ta se provede nejlépe lymfatickou masáží neboli lymfodrenáží. A protože přístroj Vacupress pracuje právě na principu podtlakových masáží, je ideálním „čističem“ lymfatického systému.

Čistit lymfatický systém je potřeba stejně tak, jako běžně doma děláte úklid.** **

Stimulace lymfatického systému je také perfektním řešitelem oteklých nohou. Ve většině případů totiž za vznik nepříjemných otoků může právě špatně fungující lymfatický systém.

Jenže to není jediné, co přístroj Vacupress umí.

Díky odvodu škodlivin (a částečně i díky používané emulzi) se upraví naše pleť a pokožka. Odstraněny jsou pupínky a jiné nedokonalosti pleti, částečně se redukují také třeba barevné skvrny nebo jizvy.

Podtlakovou masáží se rovněž stimuluje tvorba elastinu a kolagenu v hlubokých vrstvách podkoží a pleť se tak výrazně zpevňuje a omlazuje. Tento efekt je dobrou zprávou zejména pro maminky po porodu či kohokoli po výrazném ubýtku váhy. Pochopitelně není možné čekat tento zázrak ihned po první návštěvě.

Jenže přístroj Vacupress umí mnohem více.

Detoxikace organismu

Výše již bylo naznačeno, že je Vacupress skvělý pomocník při detoxikaci. Ruku v ruce to jde spolu s lymfodrenáží. Odplavení škodlivin a jedů z těla ven je jiný název pro detoxikaci. Výsledkem je pak zlepšení kvality vlasů, nehtů, pokožky. Kůže je méně háklivá na podněty zvenčí a mnohem více vyživovaná. I vy to pocítíte – je vám lépe, jste svěží, pleť se tolik nemastí, či naopak není až tak suchá, je vyvážená a sametově hebká. Bezprostředně po ošetření Vacupressem budete cítit, že si tělo samo vyžádá tekutiny navíc pro odplavení uvolněných látek.

Odstranění celulitidy

Dalším důležitým faktem, proč techniku na přístroji Vacupress vyzkoušet je odstranění celulitidy. Uvádí se, že až devadesát procent všech dospělých žen trápí nevzhledné dolíčky na kůži, kterým se přezdívá pomerančová kůže. Zjednodušeně lze tvrdit, že se jedná o jakýsi zatvrdlý tuk, který jde odstranit pouze řádným a pravidelným třením, např. podtlakovými masážemi. Celulitida netrápí jen ženy s nadváhou a možná nebudete věřit, ale i modelky a třeba i ty nejkrásnější ženy světa se již kvůli ní trápily. Takže zde je jasný důkaz toho, že nehezká pomerančová kůže odstranitelná je, jen se musí na odstranění řádně zaměřit. I zde se nádherně uplatňuje české pořekadlo – Bez práce nejsou koláče.

Formování postavy

Vacupress je také skvělý** přístroj pro formování postavy**. Trápí-li vás např. příliš široké boky, které jsou nápadně v kontrastu s vašim pasem? Nebo jiná nesouměrnost postavy, kterou nedokážete odstranit ani cvičením a odolává i při snížení energetického příjmu? Vašim trápením před zrcadlem odzvonilo. Vacupress je dokonalým pomocníkem také při formování postavy. Zvýší váš lokální metabolismus, takže pokud budete hubnout, tělo si energii vezme právě z vaší problematické partie. A brzo budete před zrcadlem na své křivky pyšná.

V salonu lze využít i další nabízené služby pro relax, zdraví a pohodu.

Klasické masáže

Pokud se cítíte občas polámání, ztuhlí, anebo že potřebujete relax, vyzkoušejte klasickou masáž od profesionálů. Nutno podotknout, že správná masáž nemá bolet. Můžete občas ucítit nějaké to zabolení, od kterého by vám však právě masáž měla ulevit. Kvalitního maséra poznáte podle toho, že ihned po prvních dotecích pozná, kde jsou vaše citlivá místa a kde máte nějaký problém. A to aniž byste ho na něco upozorňovali. Pokud při masáži usnete, je to známka toho, že masáž byla prováděna minimálně na sto procent. Tato masáž je určena pro všechny dospělé osoby a to ať už mají nějakou blokádu, či se cítí naprosto zdraví. Je pro obecně relaxačně léčebná metoda uvolnění.

Anticelulitidová masáž

Jak už název napovídá, jde o masáž, při které se používají tlakové techniky na odstranění celulitidy. Vždy se doporučuje tuto ruční techniku kombinovat spolu s přístrojem Vacupress. Pokud je pro vás například ze zdravotních důvodů použití přístroje vyloučeno, lze jej ručně nahradit. Po anticelulitidové masáži si navíc užijete úžasný ozonový zábal, který má fantastické účinky na pleť. Po jeho aplikaci budete svoje nohy ráda ukazovat.

Medová detoxikační masáž

Sladký med je nejen plný vitamínů a skvělým přírodním sladidlem, ale také dokonalým detoxikačním prostředkem. Tato speciální metoda dokonale odstraní nečistoty a toxiny z vaší pokožky. Působení medu jsou vytaženy na povrch kůže a pak jednoduše odstraněny. Nedejte se vsak zmást voňavým medem – masáž je poměrně intenzivní a působí i na hlubší svalové skupiny. Doporučujeme ji na ozdravení osobám trpícím často bronchitidou či kuřákům.

Havajská masáž LOMI LOMI

Speciální technika, při které masér využívá především svého předloktí a při provádění vypadá, jakoby zároveň prováděl starý havajský tanec, ze kterého právě tato masáž pochází. Jde o cílenou a velmi příjemnou relaxační techniku, která hravě odstraní bloky a přitom posílí tělo a mysl. Člověk se obvykle po masáži cítí odpočatý a nabitý energií. Snadný způsob jak zažít havajskou exotiku v Brně.

Dornova metoda a Breussova masáž

Jde o kombinaci skvělých, jemných a naprosto šetrných metod, které uvádí klouby do správných pozic a snadno tak odstraňují bloky v pohybovém aparátu. Technika je doplněna masáží, které uvede vaši mysl do naprosté pohody a uvolnění. Většina klientů cítí po této masáži nabití pozitivní energií a také bez omezení pohybu. Na závěr klient obdrží informace a doporučení, jak může sám cvičit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10333 (magazin-zdravi.cz#9925)


Přidat komentář