Nutriční poradna – Sokolov, Karlovy Vary

Kila navíc, ale i únava, stres a špatný stav pleti je něco, s čím se nechceme chlubit. Pokud tak zatoužíme po změně, měly by naše kroky směřovat k poradně výživového poradce.

Proces hubnutí není jen o tom vynechat jídlo a dostat se na vysněnou tělesnou váhu. To totiž vede nejen ke známému jo-jo efektu, kdy tělo začne ukládat tuky, jakmile mu dodáme energii, ale je to špatně i z hlediska celé trávicí soustavy. Prostě pokud toužíte žít zdravě, dostat se do kondice a především i udělat něco se svojí tělesnou váhou, pak je potřeba se svěřit do rukou odborníků.

Nutriční poradna – Sokolov, Karlovy Vary

Hubnutí, redukce tělesné váhy není o tom vynechat jídlo a chroustat nějaké suchary, které nevoní a nejsou ani dobré. Naopak je totiž nutné pořád jíst, ale důležité je co jíst. Nutriční poradna je tu od toho, aby se celkově zaměřilo na obsah jídelníčku. Ten v tomto případě musí být vyvážený a bohatý na výživové látky – minerály, vitamíny a tak dále. Nutriční poradna je záležitost i jednorázová, kdy si můžete nechat vypracovat jídelníček, ale vždy je lepší, aby se odborník na vaše stravovací návyky podíval zblízka a tak sledoval, jak postupujete. Nejtěžší jsou vždy první kroky, kdy přecházíte na zdravou stravu, což ale neznamená, že budete denně chroupat kilo mrkve. Naopak musí být vše dostatečně vyvážené. O tom ale více v nutriční poradně, kde už se více dozvíte co a jak.

Jídelníček na míru – Sokolov, Karlovy Vary

S tím také souvisí i sestavený jídelníček na míru. Diety z časopisů, anebo chabé rady z internetu jsou vždy jen všeobecné rady, které nemají co společného se skutečně sestaveným ideálním jídelníčkem na míru. Ten je tou nejlepší variantou pro vás samotné. Sice je pravda, že něco stojí, ale je přímo vám určen tak, abyste cílili na to, na co chcete. Jestliže chcete zhubnout, nebo se dostat do formy, zformovat tělo, či všechno naráz, pak je dobré investovat cíleně, než se pokoušet o nemožné. Spousta lidí totiž dělá zbytečné chyby, které nakonec nevedou k hubnutí, ale naopak nabírání a ukládání tělesného tuku. Ve stravě je nutno přijímat i tuky i cukry i jiné složky, jen je potřeba jejich složení, množství a účelnost upravit přesně pro dané tělo. Každý člověk je individuální jedinec a k tomu je také nutno takto přistupovat.

Sportovní výživa – Sokolov, Karlovy Vary

Zdravý sportovec potřebuje zdravou výživu, ale také potřebnou energii pro svůj výkon. Nikdy se nesportuje dobře, pokud je strava těžká, nebo příliš tučná. Navíc také záleží, zda je sportovec před výkonem, nebo po výkonu. Aby sportovec mohl provozovat svoji aktivitu plně, dlouhodobě a také s těmi nejlepšími výsledky, je zapotřebí právě nejen intenzivní trénink, ale také vhodná strava, které tělo pozvedne a získá z něj dostatek energie pro pohybovou aktivitu. Sportovní výživa je nejen o vhodné stravě, ale také o příjmu tekutin. Ty je zapotřebí dostatečně doplňovat a taky je nutné vědět jak celkově k tělu přistupovat, abychom z něj dostali opravdu co nejvíce. Kdo nejlépe poradí než ten, který se tréninku věnuje dostatečně a také je znalec výživy s působením na tělo, že ano? Přičemž každý sportovec to má jinak, proto je nejlepší formou právě cílená výživa pro sportovce a přímo zaměřená na daného jedince.

Zdravá snídaně – Sokolov, Karlovy Vary

Říká se, že snídaně je základ celého stravování. A je to pravda. Aby metabolismus dobře fungoval, potřebuje příjem i výdej energie. Když vstanete ráno, je zapotřebí se nasnídat co nejdříve. Mnoho lidí dělá tu chybu, že ráno vůbec nesnídá a vrhne se na nějakou fyzickou aktivitu. Ono stačí už jen odchod a chůze do práce, zaměstnání či školy. Protože jsme nedodali tělu energii, tak přebírá z tukových zásob, což se zdá na první pohled jako vhodné pro redukci, jenže přeměna těchto zásob tělo mnoho násobně unaví a proto jsme brzy vyčerpaní. Navíc dostaneme chuť na sladké a tak sezobneme čokoládovou tyčinku. A ta se promění v tuk a zaplní ten, co jsme ztratili a přidá ještě něco navíc. To je prostě špatně – výsledkem je, že budeme jen unaveni a přibírat na váze. Základem dobrého dne je také dobrá snídaně. Se sestavou, která je vhodná přímo pro daného jedince, pomůže samozřejmě opět výživový poradce.

Redukce váhy – Sokolov, Karlovy Vary

Nejčastěji se lidé obrací na výživové poradenství v době, kdy se rozhodnou redukovat svoji tělesnou váhu. Obecně hubnutí je častý problém, často lidé řeší právě shození pár nadbytečných kil. Jenže pokud se nechají inspirovat nějakými šílenými dietami, kdy za pár dnů shodí několik kilo, pak se mohou „těšit“ na za prvé dost nezdravé hubnutí, které zpomalí celý metabolismus – spalování, a také na následující náběr kil zpět spolu s něčím navíc. To je velice špatně, nezdravé a vede jen a pouze k nabírání, ne vytouženému redukování. Proto je zapotřebí se obrátit na poradnu výživového poradce, který sestaví vhodný jídelníček, jež bude chutnat a také povede k vysněné postavě. Budete se cítit skvěle, budete mít mnoho energie a i radost ze života. Jako důležitým bonusem bude shození nadbytečných kil. A to je jistě cílem většiny z nás.

Vnější výživa – Sokolov, Karlovy Vary

V poslední době se lidé také hodně zaměřují na udržení mladistvého vzhledu. Asi nikdo si nebude hovět v tom, že mu na obličeji naskakují vrásky jako na běžícím pásu. Naopak se snažíme vyhladit a udržet pleť jemnou, hebkou a bez jakýchkoli známek stárnutí. Nejlepší receptem je cílená výživa jak vnitřní, tak vnější. Nejlepší v tomto ohledu je správná kosmetika založená na přírodní bázi.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id29965 (ck#568)


Přidat komentář