Neinvazivní liposukce Exilis - Poděbrady

Snižování hmotnosti, zpevňování kůže, získávání mladšího vzhledu dnes již není doménou pouze žen. O svůj vzhled pomocí různých přístrojů a návštěv kosmetických salonů pečují i muži. Aktivním pomocníkem na cestě za pěkným vzhledem je přístroj Exilis.

Jak si nejlépe vytvarovat postavu?

Způsobů je velmi mnoho. Od zaručených diet, přes různé nejúčinnější metody, různé druhy cvičení, pomoc novodobých přístrojů až po radikální operační metody. Získat v nich přehled není vůbec jednoduché. Pokud však použijete zdravý rozum, je jasné, že žádná metoda není zázračná ani trvalá bez vašeho přičinění. Jde o to, že cpát se sladkým a tučným jídlem ne jedné straně a na druhé straně držet drastické diety pouze vysiluje organismus a maximum čeho dosáhnete, je** jojo efekt. Jediná správná cesta k dobře vytvarované postavě je změna životního stylu.**

Nejlepší cesta k pěknému vzhledu

Změna životního stylu není až tak jednoduchá. Většina lidí totiž těžce zvládá změnu svých zvyků. Ze všeho nejvíce je tedy zapotřebí pevná vůle a rozhodnutí. Pak je dobré pomocí výživového poradce najít odpovídající způsob** stravování**. Dalším, co byste měli udělat, je najít si vhodné pohybové a odpočinkové aktivity. Toto vše vám pomůže k pevné a štíhlé postavě. Ovšem, chcete-li k této postavě dojít rychleji a vidět hmatatelnější výsledky, je dobré využít nové neinvazivní metody lipolýzy na přístroji Exilis.

**exilis
**

Kam na lipolýzu přístrojem Exilis?

Ošetření tímto přístrojem poskytují** salony zabývající se estetickou medicínou, hubnutím a celkovým ošetřením těla**. Najdeme ho také v některých kosmetických salonech.

 

EXILIS - bezbolestná neinvazivní liposukce

Exilis se používá k provádění** bezbolestné neinvazivní liposukce**, správně lipolýzy. Funguje na principu ultrazvuku a přenosu tepelné energie do tkání. Tepelný účinek způsobený vysokofrekvenčními vlnami se postará o to, aby došlo k zániku a rozpadu části tukových buněk. Poklesem množství tukových buněk následně dochází k výrazné redukci tukové vrstvy.** To má za následek zlepšení stavu celulitidy, elasticity pokožky a také její struktury.**

Čím je Exilis výjimečný?

Přístroj Exilis je výjimečný tím, že do tukové tkáně vysílá řízené dávky ultrazvukové a radiofrekvenční energie nejednou. Jinými slovy jde o jediný přístroj, který dokáže skombinovat dvě metody najednou. Až do teď se tyto metody mohly používat pouze samostatně. Právě díky tomuto dvojímu účinku se rozruší fibrotické vazby mezi shluky tukových buněk a tím se buňky stanou přístupnější pro proces odbourávání. Energie z přístroje Exilis proniká do celé vrstvy tukové tkáně a terapie je tak maximálně efektivní.

Jak je Exilis účinný?

To záleží na tloušťce klienta a také na počtu opakování terapie.** K dosažení maximálního účinku je většinou zapotřebí čtyř až šesti opakování terapie.** Terapie je vhodné opakovat po deseti až čtrnácti dnech. Co se týká velikosti úbytku tukové vrstvy, je jasné, že nelze porovnávat štíhlého klienta, který potřebuje upravit pouze některé partie těla s klientem, který se chce cíleně zbavit určité tukové vrstvy. Velmi všeobecně však lze říci, že průměrný úbytek je kolem pěti centimetrů.** Maximální úbytek přes břicho pak byl šestnáct centimetrů po pěti procedurách**. Je nutné si však uvědomit, že maximální úbytek tukové vrstvy může ovlivnit také sám klient. Jde o dodržování správného režimu a životního stylu. Naprosto nejdůležitější je správný pitný režim.

facelift

Jak dlouho trvá ošetření Exilisem?

Pokud mluvíme o ošetření těla, pak ošetření jedné zóny o ploše asi jednoho decimetru čtverečního trvá čtyři až pět minut a během jednoho sezení je možné ošetřit maximálně šest zón. Největších účinků lze dosáhnout především v oblasti břicha, boků, stehen, paží a zad. Co se týká ošetření obličeje přístrojem Exilis, pak ošetření trvá v závislosti na stupni ochablosti pokožky. Jedno ošetření celého obličeje tedy přibližně trvá třicet až šedesát minut. V případě dekoltu, prsou, hřbetů rukou a podbradku rovněž záleží na velikosti dané plochy a stupni povadlosti pokožky.

Kolik ošetření Exilisem stojí?

Samozřejmě ani zde nelze říci konečnou cenu. Opět vše záleží na ošetřované ploše a na počtu terapií. Ve většině salonů však při zaplacení určitého počtu terapií zaráz získáte slevu. Jako příklad lze uvést ošetření obličeje, kde jedna terapie přijde asi na tisíc šest set korun a čtyři terapie asi na pět tisíc dvě stě korun.

Jaký režim dodržovat po ošetření Exilisem?

Nejlepší je pokud pojmete ošetření přístrojem Exilis jako součást přípravy na nový život. Co to znamená? Znamená to vyměnit pohodlný život se spoustou sladkostí a tuků za život aktivní se zdravou stravou. Jinak je nutné po terapii dodržovat zejména pravidelný pitný režim a omezit příjem tuků. Doporučuje se také zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění tukových buněk. Někdy stačí již to, že začnete více chodit. I když například severská chůze ve spojení s terapií přístrojem Exilis dělá zázraky.

**facelift před a po
**

Co je přístrojová lymfodrenáž?

Jde vlastně o lymfatickou masáž pomocí přístroje Lymphastim 12 Topline. Lymfatické masáže napomáhají cirkulaci lymfy, zmírňují otoky a celkově očišťují tělo od zplodin a odpadních látek.** Jde tedy o významnou pomoc při hubnutí a přechodu na zdravější životní styl.**

Jak funguje přístrojová lymfatická masáž – Lymphastim?

Masážní vlna postupně uvolňuje a odvádí nadbytečné tekutiny v krevních a lymfatických cévách i s nahromaděnými škodlivinami a toxiny z těla. Tato masáž působí očistně jak na fyzické úrovni, tak i na psychické úrovni klienta.

Jak probíhá lymfodrenáž?

Lymfodrenáž probíhá pomocí speciálních lymfodrenážních kalhot, které se nafukují v přirozeném směru toku lymfy od periferie k srdci. Při jedné lymfatické drenáži se ošetřují spodní končetiny včetně břicha.

Kdy lymfodrenáž pomáhá?

Stejně jako ruční lymfatické masáže pomáhá i přístrojová lymfatická masáž při problémech s celulitidou, s imunitním systémem, se špatným stavem pokožky. Vhodná je také při hubnutí. Pomáhá s detoxikací těla a tím dochází k zeštíhlení. Využít ji lze i po náročném tréninku pro regeneraci a relaxaci.

Jaká je cena lymfodrenáže?

Cena vychází z počtu opakování. Jedna masáž vyjde asi na dvě stě padesát korun. Ovšem při zakoupení více masáží se snižuje. Je to výhodné, zejména proto, že větší počet pravidelného opakování má daleko lepší účinky. Pokud tedy chcete například dostat pod kontrolu celulitidu, je lépe zakoupit si doporučený balíček terapií.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10342 (magazin-zdravi.cz#9955)


Přidat komentář