Neinvazivní liposukce EXILIS - Plzeň

Kila navíc, celulitida, otoky a jiné projevy tak trochu neforemné postavy. To trápí dnes spoustu lidí, proto jsou stále vynalézány různé metody, jak tyto projevy dnešní doby eliminovat. Pokud nechcete na operační sál, tak vyzkoušejte neinvazivní metodu.

Co je neinvazivní metoda?

Neinvazivní procedury jsou velmi oblíbené zejména proto, že se nijak nezasahuje do vašeho těla žádnými nástroji, tudíž se nejedná o klasickou operaci. Nemáte poté žádné vpichy, bolesti a ani modřiny. Rovněž zde není třeba narkóza nebo rekonvalescence a zákrok vás nijak časově neomezuje, pouze přijdete do salonu jako na jinou kosmetickou proceduru a zabere vám to asi jen hodinku času. To je rozdíl mezi invazivní a neinvazivní metodou. Je ale nutno zde říci, že i když se využívá termín liposukce, tak průběh je odlišný. Zatímco při invazivní metodě se zavádí přístroj pod kůží a tím se odsává tuk, tak v neinvazivní metodě se tukové buňky rozbourávají, tudíž je to spíše destrukce než klasická liposukce. Účinky ale jsou stejné, jen se jedná o odlišný proces a aplikaci.

Co se týká přístroje EXILIS, tak ten má navíc všestranné využití, kdy vám zajistí odbourání tuků anebo i omlazení. O jeho účincích se dočtete níže.

Nyní vás ale provedeme metodou EXILIS, ať víte, co vám přinese, jaké jsou její výhody a vtáhneme vás i do procesu aplikace.

Neinvazivní liposukce EXILIS

Tato metoda je další z procesů, které vás bezbolestně zbaví tukových polštářů a dalších jevů, které s sebou nesou kila navíc. Všechny neinvazivní metody jsou založeny na jakési terapeutické bázi, takže vy ležíte a jen vnímáte účinky přístroje. Tím se uvolňujete a během hodinky, kdy ležíte na lehátku rovněž načerpáte novou energii.

Výhody liposukce EXILIS

Něco už bylo zmíněno. Procedura se provádí bez narkózy, anestetik nebo jiných tlumících prostředků, takže logicky zde necítíte bolest. Časově vás zákrok příliš neomezuje, můžete si na něj zajít třeba během polední pauzy.

Pak, protože se jedná o metodu, která je rozfázována do více sezení, se nabízí, že tuk ubývá postupně, tudíž se tomu přizpůsobí i vaše pokožka, takže nemusíte nosit stahovací prádlo.

Výsledky jsou viditelné po prvním ošetření, kdy je kůže pevnější, hladší a mírní se výskyt celulitidy. Co se týká viditelného úbytku centimetrů, tak asi po čtyřech procedurách je znatelný váhový úbytek a rovněž i centimetrů v obvodu.

Výhodou je, že metoda cílí na problematické partie, tudíž se nijak nezasahuje do okolních orgánů ani tkání a navíc lze takto srovnat nesouměrnou postavu. Když máte totiž například větší bříško, ale jinak štíhlé boky, nohy nebo zadek, tak sportem se tyto nesrovnalosti jen tak neodstraní.

Liposukce EXILIS - proces

Procedura probíhá tak, že si lehnete na lehátko a terapeut vám na ošetřované plochy nalepí zemnící elektrody. Při metodě se pak vyhýbá páteři a nervovým plochám. Poté si označí fixem místa, která se budou ošetřovat, čímž se kontroluje průběh zákroku. Následně se vám na daná místa nanese olej, aby byl efekt co nejúčinnější.

Přichází na řadu proces. Přístroj se dotýká vaší kůže. Ten má nejprve 50 W až 70 W, pak, když je teplota stálá, se příkon může zvýšit o 10 W až 20 W. Díky tomu se dosáhne terapeutické teploty, která je asi 40 °C. To se dostaví zhruba do dvou minut. Teplotu kontroluje zabudovaný infračervený teploměr, čímž se eliminují rizika (např. kdybyste se přehřívali nebo kdyby byla teplota nízká a tím pádem neúčinná apod.). Terapeut vám takto jemně masíruje kůži a tlak aplikátoru musí zabezpečit co nejtěsnější kontakt špičky aplikátoru s kůží ošetřovaného. Až se nastane těch 40 °C, tak se vám kůže masíruje asi po dobu 2 minut. Na jednom místě se pak obvykle pracuje v rozmezí 4 až 5-ti minut.

Poté se většinou dostaví teplota vyšší než 42,5 °C. Zde se pak dané místo zchladí vypnutým aplikátorem nebo se nechá samo uklidnit. Jestli máte nepříjemné pocity, tak to sdělte terapeutovi a on na chvíli přestane.

Tímto způsobem se zbavujete tuků, které budou odvedeny pryč. K tomu se proto doporučuje využít lymfodrenáže, protože ta rozproudí odpadní cesty, které odvedou toxiny z těla ven. Provádí se to běžně u všech neinvazních metod tohoto typu. Je zde tedy nutno zvýšit pitný režim, kdy se vytvoří cesty pro toxiny, jež se vyplaví z těla ven. Doporučuje se proto vypít 3 až 4 litry vody denně.

Liposukce EXILIS - co dodržovat

Jak již bylo zmíněno, tak by se měl zvýšit pitný režim. Alespoň dva dny před zákrokem pijte více a to i během kúry. Pak se nabízí i dodržování nějaké životosprávy. Jestli jste v tuto chvíli zklamaní, tak věřte, že neexistuje žádná metoda, během níž si můžete i nadále až moc dopřávat. Pokud tomu sami nepomůžete, tak nezhubnete. Všechny hubnoucí metody, ať už invazivní či nikoli, vám jen podpoří vaše snažení, ale samy nic nezmohou, respektive jen na čas vás zbaví přebytečných centimetrů, které ale následně naberete, pokud si budete přespříliš dopřávat. Nabízí se tedy hlavně nepřejídání se, omezit tučná jídla a sladkosti, jíst cereální potravu a omezit alkohol.

Liposukce EXILIS – počet aplikací

Zde se nabízí zhruba 4 až 6 sezení pro co nelepší efekt, ale záleží na rozsahu problému, což je u každého individuální.

Omlazení přístrojem EXILIS

Jak bylo nadneseno, tak EXILIS vás i omladí. Díky svému působení totiž umožní obnovit kolagen v kůži, zlepší kvalitu kůže a obnoví její regenerační procesy. Tím se vyhlazují vrásky a zabraňuje se vznikům nových. Rovněž se prokrvuje pokožka, čímž také dostává lepší barvu, je elastičtější, hladší a pevnější. Ošetření je pak vhodné pro všechny typy a barvy pleti.

Jak vidíte, existují metody, které pomohou odstranit tuky bez námahy a ještě si u toho odpočinete. Vy ale také musíte přispět svojí snahou, protože metoda může pomoci odbourat tuk, ale jakmile zavdáte příčinu k tomu, aby se vytvořil nový, tak se nadbytečných kil nezbavíte. Proto žijte i více zdravě. Je to dobré nejen pro vaše zdraví, ale také se budete cítit lépe.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10343 (magazin-zdravi.cz#9956)


Přidat komentář