Neinvazivní liposukce 3. generace - Louny

Snažíte se zhubnout, ale nic se Vám nedaří? Chtěli byste se zbavit nadbytečných centimetrů v problémových partiích a bojíte se klasické chirurgické liposukce? Víte, že máte možnost podstoupit neinvazivní liposukci, která je naprosto bezbolestná?

Jaké jsou výhody neinvazivní liposukce? Jak probíhá? Má trvalý efekt? Kolik ošetření je nutné podstoupit? Jaký přístroj se na ošetření používá? Kde ji můžete podstoupit, kolik zákrok stojí a další důležité informace se dozvíte v tomto článku.

Neinvazivní liposukce 3. generace

Liposukce 3. generace je bezbolestná metoda, která umožňuje rychlé formování problematických partií těla. Jelikož jde o neinvazivní liposukci, nevyžaduje žádný chirurgický zákrok a po ošetření nenásleduje žádná doba rekonvalescence. Při liposukci 3. generace se využívá nejmodernější ultrazvuková kavitace. Díky této metodě mohou být výsledky liposukce viditelné a měřitelné již po jednom jediném ošetření. K dokonalému výsledku se ovšem ošetření doporučuje opakovat.** Kavitace** je bezpečný zákrok, jelikož dochází k přesnému zacílení na oblast, určenou k redukci tukové tkáně. Kavitace nemá žádné vedlejší účinky. Velkou výhodou této metody liposukce je také skutečnost, že ji mohou využít jak ženy tak i muži a dokonce i lidé starší. Ošetření Ultracontour se provádí na většině problematických partiích jako je bříško, stehna, zadeček, záda, boky, lýtka, paže či kolena. Liposukce 3. generace trvá pouhých 40 minut a ihned po zákroku můžete odejít domů a pokračovat ve svém obvyklém denním režimu.

V čem je Ultracontour jedinečný?

Metoda neinvazivní liposukce ultracontour má patentovaný tzv. duální systém kavitace ultrazvukem a ultrazvukové lymfatické masážní drenáže. Měřitelný úbytek centimetrů je tak čistě pouze z tukové vrstvy. To znamená, že není vylepšen podtlakovými masážemi, které způsobují dočasné odvodnění a tedy i úbytek centimetrů v ošetřovaných partiích. Metoda ultracontour je vhodná i pro starší klienty, kterým se invazivní liposukce nedoporučuje z důvodu nižší elasticity kůže.

Jak ošetření Ultracontourem probíhá?

Ošetření Ultracontourem má dvě fáze. Při první fázi se ošetřovaná partie těla natře vodivým gelem a poté po této partii těla personál pohybuje „myší" v závislosti na impulsech, které přístroj vysílá. Při druhé fázi Vám na tělo připojí sondy, které provádí ultrazvukovou lymfatickou masážní drenáž. Celé ošetření potom trvá necelou hodinu.

Jak přístroj Ultracontour pracuje?

Pomocí přesně směrovaného ultrazvuku Ultracontour rozbijí tukové buňky. Obsah těchto buněk se uvolňuje do mezibuněčného prostoru. Následně je za podpory lymfodrenáže vyloučen z těla ven. Dojde tedy k uvolnění a odplavení nahromaděného tuku z problematických partií. Nejčastěji se pomocí přístroje UltraContour ošetřují oblasti jako je břicho, boky, hýždě a stehna.

Výsledky ošetření Ultracontourem

Pokud podstoupíte neinvazivní liposukci přístrojem Ultracontour, dosáhnete výsledků srovnatelných s invazivní liposukcí, tedy klasickou chirurgickou liposukcí. V průměru jde o úbytek 4 – 5 obvodových cm. K úbytku tuku dochází pozvolna. Tato metoda je vhodná pro ženy i muže, kteří se chtějí zbavit lokálního tuku, stejně tak je také ideální i pro starší klienty, jelikož pozvolným úbytkem tuku při ošetření Ultracontourem elasticita kůže netrpí. Doporučuje se podstoupit 3 - 6 ošetření na jednu partii v týdenních intervalech.

Výhody ultracontour oproti chirurgické liposukci

Výhody oproti chirurgické liposukci jsou:

 • Hlavní výhodou, kterou metoda ultracontour nabízí je především ta, že nemusíte podstoupit žádný invazivní chirurgický zákrok.
 • Je možné ji zacílit přesně na požadovanou problémovou partii těla.
 • Jde o bezbolestnou metodu liposukce, téměř bez rizik.
 • Výsledky jsou patrné již po prvním ošetření.
 • Po ošetření nenásleduje žádné období rekovalescence.
 • Ošetření ultacontourem také zaručuje pravidelný tvar ošetřované partie.
 • Ošetření mohou podstoupit i starší lidé, u nichž se invazivní chirurgická liposukce nedoporučuje z důvodu nedostatešné elasticity kůže.

V případě invazivní chirurgické liposukce dochází k odstraňování přebytečné tukové tkáně z tukových polštářků jejím odsáváním. Odsávání se provádí pomocí kanyly, která se zavádí pod kůži. Chirurgická liposukce bývá prováděna jak v místní, tak v celkové anestézii v závislosti na rozsahu úkonu. Ve většině případů navíc vyžaduje následnou hospitalizaci a rekonvalescenci. Rozdíl mezi chirurgickou invazivní liposukcí a neinvazivní liposukcí je také v jejich ceně.

Před ošetřením Ultracontourem se doporučuje

Před ošetřením je nutné dodržovat pitný režim, to znamená vypít 2 – 3 litry vody denně. Dále se také doporučuje omezit příjem živočišných tuků, protože při ošetření dochází k jejich odbourání a organismus je potom jejich vylučováním na několik dní zatížen. Nejsou požadované žádné speciální diety.

Kdy se ošetření Ultracontourem nedoporučuje

Ošetření metodou ultracontour se nedoporučuje při:

 • Metabolickém onemocnění
 • V průběhu těhotenství a při kojení
 • Pokud trpíte nádory v místě zákroku
 • Po prodělané žloutence – hepatitis
 • Při zánětu či kožním výsevu v místě ošetření
 • Při hormonální léčbě, která může nepříznivě ovlivnit výsledek liposukce

Vlastnosti přístroje Ultracontour

Přístroj Ultracontour je duálním přístrojem nové generace unilaterálních HIFU systémů (fáze emulzifikace tuků pomocí depolymerizace, lipolýzy a defibrotizace) s přidanou technologií UMD (fáze počítačem řízené multisekvenční ultrazvukové lymfatické masážní drenáže). Mezi hlavní charakteristiky toho přístroje patří přededvším:

 • Ultracontour je lékařský přístroj plnohodnotně certifikovaný, bezbečný a účinný.
 • Ultracontour zajišťuje nejvyšší stupeň bezpečnosti a účinnosti za pomoci počítačového řízení celého procesu liposukce.
 • Ultracontour navíc pracuje neinvazivně pod povrchem kůže a zajišťuje tak homogenitu ošetření v ošetřované oblasti.

Liposukce 3. generace

Pokud toužíte po snížení obvodu v problematických partiích, chcete se zbavit nadbytečných tukových zásob a nechcete podstoupit chirurgickou liposukci, vyzkoušejte metodu bezbolestné liposukce 3. generace zvanou Ultracontour. Při této metodě se nemusíte bát, že dojde k poškození integrity Vaší kůže. Metoda Ultracontour je navíc zcela bezbolestná, rychlá a přitom velmi efektivní, v porovnání s klasickou chirurgickou liposukcí. Po ošetření navíc nenásleduje žádná hospitalizace a ani rekonvalescence.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10329 (magazin-zdravi.cz#9915)


Přidat komentář