Kavitace a masáže - okres Děčín

Neinvazivní liposukce je moderní metoda, která nechirurgicky a zcela bezbolestně odstraní nadbytečný tuk z problémových partií a navíc pěkně formuje postavu. Po jejím uvedení na trh brzy získala zaslouženou popularitu.

Také se snažíte hubnout na určitých partií těla a pořád se nedaří? Fakt, že nejste sama možná mírně zahřeje na duši, avšak neuspokojí a už vůbec neodstraní nadbytečný tuk.

Nicméně protože se jedná skutečně o civilizační problém, zabývalo se jím a stále zabývá spousta vědců po celém světě. Výsledkem se stala neinvazivní, nebo** nechirurgická liposukce**, známá také pod pojmenováním kavitace.

Nová dimenze formování postavy – kavitace

Jak je to možné, že již dnes můžete** bezbolestně a bez následků přijít o své nechtěné a přebytečné tvary? Kavitace funguje tak, že laserové světlo přístrojem vysílané, zaměří na každou tukovou buňku, ve které vytvoří **jakousi kapalnou bublinu a ta následně vytlačí přebytek tuku z buňky ven. Oběhovým systémem se pak nadbytečný tuk dostane z těla pryč. V této době je proto doporučováno zvýšit pitný režim.

Pro koho je kavitace určená?

Kavitace je nejúčinnější u žen, které se snaží zhubnout a stále, zejména v jistých partiích, se jim to nedaří. A pokud ano, již ne tak viditelně, jak by bylo jejich ctěné přání. To však nic nemění na tom, že pro ostatní ženy je kavitace tabu. Naopak, může ji využít jak každá dospělá žena, tak muž. Jen pro osoby, které se snaží tuků zbavit a některé se jim stále nedaří je to jediné schůdné a přitom neomezující východisko.

Populární kavitace

Díky pozitivním výsledkům neinvazivní liposukce spolu s vlastnostmi, jako je bezbolestný a poměrně rychlý zákrok bez vedlejších účinků a speciálního režimu, se kavitace dostala rychle v žebříčku poskytovaných služeb v oblasti zdraví, krásy a hubnutí na nejvyšší pozice. To je také důvod, proč službu poskytují studia a salony po celé ČR a téměř v každém větším městě.

Jak kavitace probíhá?

Důležité je zhruba tři dny před, v den zákroku i několik dní po zákroku dodržovat pitný režim a vypít minimálně dva litry čisté vody bez bublinek za den.

To vám samozřejmě sdělí i při objednávce. Samotný zákrok pak probíhá asi 40 – 60 minut a to dle ošetřované partie. Nejprve se vám uvolní lymfatické uzliny, po té přijde na řadu zákrok ultrazvukem. Při aplikaci můžete cítit lehké mravenčení, někdy až zaštípnutí. Jinak je zákrok zcela bez bolesti. Po ultrazvuku následuje** lymfatická drenáž přístrojová.** Pro výsledný efekt je nutné aplikaci opakovat a to pětkrát až desetkrát v kratším časovém intervalu. Pokud chcete formování spolu s hubnutím urychlit, lze zákrok opakovat již po týdnu.

Masáž klasická, sportovní a regenerační

Klasická masáž je určena pro všechny dospělé a při jakýchkoli potížích či naopak pro zcela zdravé osoby jako regenerační a relaxační odpočinek. Klasická masáž je základ masáží a perfektně ji ovládá každý profesionální masér. Sportovní masáž je ji pak dost podobná, prakticky na ni staví. Akorát zde jde, na rozdíl od klasické masáže, o zvýšení výkonu. Ze svalů se uvolní kyselina mléčná a tak je tělo nastaveno podávat ty nejvyšší, maximální výkony.

Ajurvédská masáž

Dokonalá relaxační a vysoce uvolňovací technika, pocházející z Indie, je stará asi čtyři tisíce let. K nám se však dostalo teprve nedávno. To však nic nemění na faktu, že jde o velice populární metodu při omlazování. Ajurvédská masáž, s jejímž názvem má problém většina lidí, je zaměřena na hlavu, krk a šíji a její speciální hmaty odstraní veškeré napětí ve svalech, jenž způsobuje vrásky a strnulé výrazy v obličeji.

Guatemalská masáž

Speciální technika, jejíž původ je znám již dle názvu. Do našich končin se dostala teprve nedávno a tak není tak známá, jako jiné. Dá se konstatovat, že je u nás nejmladší masážní technikou. Její princip nespočívá ve mnutí svalů, jak většinou u masáží bývá, ale v tzv.** kódováním bodů na těle, ze kterých se má odstranit negativní energie**, zvýšit svalová výkonnost a uvolnit veškeré napětí v těle. Jde o velice a vysoce relaxační metodu, která má i léčebné účinky.

Energická kroužková masáž

Opět velice speciální technika, která se zaměřuje na** oblast páteře** a tudíž je vhodná pro všechny, které trápí bolesti v této oblasti. Často ji využívají lidé s migrénami, jejichž stav viditelně zlepšuje. Energická kroužková masáž je jemná metoda pro psychické vyrovnání.

Anticelulitidní masáž

Jde nejen o masáž, ale spíš o celou proceduru, sestávající z peelingu, následné samotné masérské techniky a vše je zakončeno zábalem. Cílem procedury je aktivovat lymfatický systém a odstranit tak celulitidu.

Lymfodrenáž

Dalším bojovníkem s nenáviděnou celulitidou je lymfatická masáž = lymfodrenáž. Provádí se jak manuální – ruční lymfodrenáž, tak přístrojová, která je také častější. Již dle názvu je jasné, že tato tlaková masáž se specializuje na lymfatický systém, který stimuluje a odvádí tak škodliviny z těla ven spolu s nadbytečnými tuky a vodou.** Lymfodrenáž** je také pro osoby, trpící otoky nohou. Naprosto neuvěřitelně a rychle si s nimi poradí. A vůbec pravidelně prováděná lymfodrenáž vede k detoxikaci organismu spojenou se zpevněním pokožky a jejím očištění.

Medová detoxikační masáž

Med je nejen skvělé přírodní sladidlo, plné vitamínů, či dokonalý léčitel běžných viróz a nachlazení. Med je totiž** perfektní detoxikační prostředek**. A to je jistě také jeden z důvodů, proč naši předkové byli více odolní proti nachlazení. Alespoň do té doby, dokud se sladilo medem a převážně medem. Nicméně mimo požití medu trávicí soustavou, je med účinný na lidské pokožce. Díky tomu, že je med čistě přírodní, šetrný produkt, nevyskytují se po medové masáži žádné vedlejší účinky. Jde o velice jemnou, relaxační techniku, která většinou obsahuje i medový zábal. Masáž s jemnými hmaty vtírající med do pokožky, kde následně působí, tělo a zejména zmíněnou pokožku očisťuje. Z kůže vytáhne napovrch veškeré jedy a škodliviny, které se tak snadno následně odstraní. Navíc med pokožku dokonale vyživí, dodá ji nejen potřebné živiny, ale i vláčnost, pevnost a odolnost. Vaše pokožka pak bude na dotek jemná jako samet.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10340 (magazin-zdravi.cz#9950)


Přidat komentář