Kavitace a lymfoven - okres Náchod

Hlavním je, ještě dříve, než některou z níže zmiňovaných metod vyzkoušíte, pokusit se změnit svůj životní styl. Kavitace a lymfoven nám k dokonalejší postavě určitě pomohou a stojí za to je vyzkoušet. Musíte jít však své kráse tzv. naproti.

Kdo z nás se dnes nesnaží udržet si krásně štíhlou postavu. Ti z nás, kteří ji mají, se alespoň snaží být o trochu štíhlejší a tak cvičí a zdravě jí, ve snaze, že jim to pomůže. Mnohdy se však stává, že to nestačí a tak je potřeba vyhledat pomoc u odborníků. Kde však odborníky na hubnutí hledat? Pokud sami nevíte, zkuste to na internetu.

Kavitace

Kavitace je ve své podstatě vlastně liposukce 3. generace. Pokud nevíte, co to liposukce je, tak to lze říci i takto. Jde o snadné, rychlé a bezbolestné hubnutí. Kavitace je bezbolestná liposukce bez použití skalpelu, která redukuje přebytečnou tukovou tkáň, celulitidu a formuje postavu. K provádění kavitace zde používají přístroj zvaný LIPODERM, který pracuje na bázi nízkofrekvenčních ultrazvukových vln při frekvenci 26 kHz, což je hodnota, při které dochází k vysoké propustností membrány buňky a tím rovněž k vyššímu uvolnění obsahu tukových buněk.

Přístroj pracuje tak, že klient vnímá hloubkové prohřívání tkáně a pískání v uších. Tento stroj do pokožky zapracovává aktivní látky, které slouží k uvolňování obsahu rozbitých tukových buněk. V tucích se usazují toxiny, které jsou vyplavovány spolu s tukovými látkami právě lymfatickými cestami. Účinnost kavitace je zaměřena pouze na podkožní tukové buňky, přičemž nedochází k poškození tkání a kloubních chrupavek.

Jaké jsou výhody kavitace?

Výhody jsou:

  • Odstraní přebytečnou tukovou tkáň.
  • Koriguje tělesné partie, jakými jsou stehna, záda, břicho, zadeček, boky a kolena.
  • Viditelně zmenšuje tělesný objem již při první aplikaci.
  • Formuje postavu.
  • Odstraní celulitidu.
  • Podporuje detoxikaci organismu.
  • Zlepší kvalitu Vaší pokožky.
  • Po podstoupení kavitace není potřeba žádné rekonvalescence.

Lymfoven

Lymfoven je přístroj, který provádí mechanickou sekvenční tlakovou masáž končetin, čímž přispívá k obnovení a zvýšení oběhu lymfy. Důvod, proč se tato masáž provádí, je odvést z metabolismu všechny zplodiny, což jsou toxické látky lymfatickým systémem. Aplikace je vysoce účinná hned ze dvou hledisek, kterými jsou hledisko kosmetické a také zdravotní.

Přístroj se skládá z přístroje jako takového a vícekomorových drenážních návleků, aby umožnily intermitentní drenáž. Přístroj pracuje na principu postupného nafukování jednotlivých komor drenážního návleku. Při tomto procesu je cítit lehký příjemný tlak, který přichází právě v důsledku nafukování vzduchových komor. Při celém procesu se budete cítit uvolnění a zrelaxováni a po masáži budete cítit velký příliv energie. Celý proces trvá 30-55 minut a jistě Vás potěší, že již po první masáži tímto přístrojem bude stav Vašeho lymfatického systému daleko lepší.

Mnoho z nás ani neví, co to lymfa je. Je tedy potřeba vědět, že je to tekutina tvořící základní součást ochranného systému organismu**. Lymfa čistí Váš organismus** a připravuje tím tělo na hlubší očistnou práci a napomáhá metabolismu, čímž dochází k hubnutí a odstranění celulitidy. A toto také vede k celkovému zlepšení stavu Vaší pokožky, která je lépe prokrvená a napjatá. Vaše nohy budou po masáži lymfoven lehoučké, skvěle prokrvené a zcela bez otoků.

Další procedury pro tvarování postavy

Další procedury jsou:

Vibrostation

Tento přístroj je ideálním pomocníkem při formování postavy a v boji proti celulitidě. Funguje na principu vibrací, které působí na vysoký počet svalových vláken, která při běžném cvičení nejsou vůbec využita. A právě v tomto je  Vibrostation  speciální, neboť umožňuje dosáhnout za pouhých 10 minut vysoce efektivního výsledku.

VacuShape

Tento přístroj se může také jmenovat spalovač tuků pro břicho, nohy a hýždě. VacuShape je jediným certifikovaným a klinicky testovaným aerobním podtlakovým trenažérem v naší republice, který působí proti obtížné pomerančové kůži a zbytnělé tukové tkáni, která nás nejčastěji trápí. Jeho velkou výhodou je, že je úspěch viditelný již po 10 aplikacích trvajících 30 minut.

Osobní infra

Můžeme jinak také nazvat zesilovačem boje s tuky a celulitidou. K tomu, abyste mohli tento přístroj použít je zapotřebí nasadit si speciální oblek, který slouží k prohřátí organismu před regenerační, rehabilitační či sportovní aktivitou, ale také před kosmetickým ošetřením nebo může být také aplikována a to pravidelně jako samostatná procedura. Při této metodě se aplikuje infračervené záření pro přímý ohřev tkání do hloubky a to je nastaveno tak, aby bylo co nejblíže záření lidskému, aby ho mohlo naše tělo absorbovat co nejvíce.

InBody

Tento přístroj je jakýmsi analyzátorem složení těla, který nám je schopen dát cenné informace pro efektivní boj s nadváhou. Díky tomuto přístroji lze zjistit, zda ztrácíte vodu nebo svalovou hmotu nebo zda odchází čistý tuk. A co je nejdůležitější, dokáže rozpoznat, z jaké části těla hubneme a ve které se naopak neděje vůbec nic.

Body wrapping

Použitím tohoto přístroje dochází příjemným způsobem k redukci celulitidy a modelaci Vašeho těla. Jednoduše řečeno lze říci, že jde o tělové zábaly, které mohou být buďto anticelulitidní, které pomáhají v boji s celulitidou, otoky nohou a dodává pleti živiny, čímž se pleť stává vláčnější, pružnější a hladší. A dalším zábalem je skořicový, což je kosmetická metoda využívaná při tvarování postavy, čímž pomáhá zlepšit vzhled kůže, která je postižena** celulitidou,** ale také je účinný v boji s křečovými žílami a popraskanými žilkami.

 

Zdravý životní styl

Všechny přístroje, které v Epora s.r.o. mají, pracují nějak s Vaším tělem a dokážou Vám dopomoci k lepší a dokonalejší postavě a to vše v případě, že se Vám nedaří příliš dobře zhubnout svépomocí. Samozřejmostí ovšem v souvislosti s tím, že podstoupíte působení některého z těchto přístrojů je fakt, že budete chtít přizpůsobit hubnutí také svůj životní styl.

Změna životního stylu je v tomto případě nezbytná, neboť nestačí pouze, že podstoupíte například kavitaci a doma se poté budete ládovat sladkým a celý den prosedíte u televize. Hlavním je, ještě dříve, než některou z výše zmiňovaných metod vyzkoušíte, pokusit se změnit svůj životní styl. Důležité je mít dostatečný přísun tekutin po celý den, pravidelně jíst a to hlavně zdravá jídla připravená z čerstvých surovin a v neposlední řadě rovněž sport či jiný způsob pohybu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10335 (magazin-zdravi.cz#9929)


Přidat komentář