Kavitace a lymfodrenáže v Praze

Snažíte se, aby ve Vašem jídelníčku převažovala zelenina, ovoce, vláknina? Dle Vašich možností zařazujete i nějaký ten pohyb, nebo naopak trávíte pomalu každý den v posilovně? A výsledek? Tukové špíčky se stále drží. Účinné řešení tu však je.

I když budete cvičit, a to třeba každý den a odpírat si v jídle sladké pochoutky nebo slané chipsy, oříšky apod., nemusíte dosáhnout vytyčeného cíle – zbavit se** nadbytečných tukových zásob** z paží, bříška, boků, zadečku, stehen. A proč? Na vině, pokud se to tak může říci, jsou období v životě žen, jako je dospívání, těhotenství a menopauza.

Máte krásná dítka, ale „musíte“ se spokojit se širšími boky a tukovým špíčkem kolem pasu? Tak to rozhodně nemusíte, tak jako další ženy, které vyzkoušely** účinky kavitace**, které na rozdíl od krátkodobých diet jsou trvalé, tedy žádný jo-jo efekt. S tukovými špíčky se budete moci konečně rozloučit, a „zavřít za nimi dveře“.

Proč volit kavitaci místo jiných metod

Zbavit se tukových špíčků, které se nemilosrdně usídlí především v oblasti bříška, boků, stehen, je možné se zbavit rozličnými metodami, kromě kavitace, také například klasickou liposukcí. Ovšem liposukce, v porovnání s** kavitací** není bezbolestnou, a také musíte počítat s následnou hospitalizací po zákroku. A protože je klasická chirurgická liposukce invazním zákrokem, neobejdete se ani bez určité jizvy. Kdežto** kavitace** je naprosto bezbolestnou metodou, jedná se o ošetření bez jakékoli nutnosti hospitalizace a jizvy? Žádné nebudou, protože kavitace je neinvazní.

Výhody kavitace

O výhodách kavitačního ošetření by se dalo pojednávat sáhodlouze. Vypíchneme ty nejdůležitější a pro Vás nejstěžejnější faktory.

Kavitace představuje:

  • neinvazní, tj. naprosto bezbolestný způsob ošetření. Některé klienty vnímají proceduru jako jemné poštipování
  • v současné době nejefektivnější prostředek, jak se natrvalo zbavit tukových špíčků, a výrazně zmírnit celulitidu,
  • po ošetření není nutná žádná, ani krátkodobá hospitalizace. De facto ihned po ošetření můžete dělat vše, co běžně děláte,
  • při kavitaci nedochází k žádnému narušení a zásahu do Vaší kůže, tj. ošetřovaná partie bude naprosto bez jizev.

Výsledky kavitace

Kromě zmenšení obvodů, redukci tukových vrstev z obtížných partií, jako jsou paže, bříško, boky, zadeček, stehna, zatočí kavitace i s případnou celulitidou, pokud Vás trápí. Tak, jako na tukové špíčky má vliv dospívání, těhotenství a menopauza, tak celulitida může postihnout i velmi štíhlé dívky a ženy. Obdivujete a tak trochu i závidíte malým miminkům jejich hebkou a hladkou pokožku? I vy se budete moci těšit z výrazně hladší pokožky po kavitaci, a to z důvodu rozproudění lymfy a následného odtoku usazených škodlivin. Abyste ještě více podpořili odplavování toxinů, soustřeďte se na Váš pitný režim, kdy je důležité vypít minimálně dva litry tekutin. Kupříkladu můžete volit neperlivou minerálku, bylinkové a ovocné čaje apod.

Díky kavitaci se zbavíte hned dvou problémů naráz – usazené tukové vrstvy a celulitidy.

Kdy můžete očekávat viditelné výsledky po kavitaci

I když je kavitace v současnosti nejefektivnější metodou jak vymodelovat postavu, a navrátit ji štíhlejší kontury a zmírnit projevy celulitidy, nemůžete očekávat, že bude stačit jedno ošetření a Vaše postava se rázem změní. Zázraky po jedné proceduře nelze chtít, tak, jak to často slibují určité koktejly, doplňky výživy apod. Ovšem, již po prvním ošetření viditelně a měřitelně zaznamenáte změnu k lepšímu, a to v průměru od dvou do čtyř centimetrů. Udávané rozmezí je však individuální, může být dokonce i vyšší. To, zda zrovna Vy budete potřebovat pět, šest, nebo deset ošetření, záleží na Vaší postavě, stavu kůže, stupně celulitidy apod. Počet procedur, po kterých budete spokojeni se svoji postavou, Vám sdělí ošetřující terapeutka, a to třeba právě na vstupní konzultaci.

Pro koho je kavitace vhodná

Je Vám dvacet, třicet, padesát, šedesát…? Jste žena, muž?** Kavitace je vhodná prakticky pro každého**, ať jste muž nebo žena, a je Vám od osmnácti výše.

Kavitace a následná lymfodrenáž

Chcete ještě více podpořit odplavení „rozbitých“ tukových buněk po kavitačním ošetření? Kromě pitného režimu, si můžete dopřát i lymfodrenáž, díky které se výrazně zlepší stav pomerančové kůže, látková výměna, dojde také k viditelnému zpevnění svalstva, a to na pažích, zadečku, stehnech. Trpíte-li na otoky nohou a kotníků, i v tomto případě se spolehněte na lymfodrenáž, která si poradí s pocitem tzv. těžkých nohou. Zařadíte-li si do zkrašlovacího procesu kavitaci a následně lymfodrenáž, nejenže se budete moci těšit z mladistvější, pevnější a štíhlejší postavy, ale také si báječně odpočinete, zrelaxujete během procedur, a budete tak připraveni na další pracovní den. Co si budeme povídat, současná doba je plná spěchu, napětí, stresu. A pokud si na sebe nenajdeme pravidelně nějaký ten čas, nejenže budeme postupem času unavenější, což se odrazí i v našem pracovním nasazení, ale také i naše imunita bude značně oslabena.

 

Léto je za dveřmi

Moci si tak v létě dovolit dvojdílné plavky, bez nepříjemného pocitu, že se Vám vždy při sednutí vytvoří tukové řasy kolem pasu a bříška. Mít paže a stehna bez nevzhledných hrbolků, připomínajících pomerančovou kůži. Tato přání si můžete lehce splnit, a již toto léto se nebudete muset zahalovat do jednodílných plavek, dlouhých kalhot a trik s delším rukávem.

Proč si nezvýšit sebevědomí. Investované peníze do kavitace se Vám vrátí nejen v podobě štíhlejší a pevnější postavy, ale také Vaše nálada bude pozitivnější, budete kolem sebe šířit dobrou náladu, a tak, jak je známo, je v dobrém slova smyslu „nakažlivá“. A připravte se na to, že se Vás budou blízcí, kamarádi i kolegové z práce ptát, co že se to s Vámi stalo, že působíte tak mladě a uvolněně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10327 (magazin-zdravi.cz#9908)


Přidat komentář