Hubnutí a formování postavy

Každá žena či dívka se chce líbit a také se dobře cítit. K tomu, abychom docílili skvělé postavy a dopomohli si k lepší kondici, je potřeba přizpůsobit tomuto cíli svou životosprávu a celkově svůj životní styl, do kterého je potřeba zahrnout také sport.

Všichni chceme vypadat skvěle, ale některým z nás se to prostě nedaří, ať dělají cokoli. Pokud patříte k těm lidem, kteří chtějí zhubnout, ale stále se Vám to nedaří, jistě mi dáte za pravdu, když řeknu, že jste ochotni vyzkoušet cokoli, aby se Vám to konečně podařilo. Jak to ale udělat a koho oslovit, aby byl účinek opravdu 100%?

 

Cílené programy

Tento druh programů v e-shopu slouží k tomu, abyste měli výběr produktů daleko snazší. Díky těmto programům, které jsou rozděleny podle oblastí problémů a sdružují v sobě optimální kombinaci prvků, si vybíráte produkt určený přímo pro Vás. Další nespornou výhodou tohoto e-shopu je, že pokud si nevíte rady, můžete se zde objednat k odborné konzultaci s výživovým poradcem. A na základě této konzultace si poté vybíráte vhodný produkt či cílený program.

Detoxikace organismu

Detoxikace znamená odstranění škodlivých látek, které se za danou dobu usadily ve Vašem těle. Vaše tělo bude fungovat správně pouze tehdy, dopřejete-li mu jednou za čas potřebnou detoxikaci. Tím, že jsou ve Vašem těle uloženy škodliviny, komplikují Vašemu organismu průnik živin do buněk a tím narušují metabolické pochody, čímž zatěžují organismus a snižují jeho obranyschopnost. Detoxikace organismu si vyžaduje čas. Čím více jste své tělo zanedbávali a zanášeli škodlivinami a nezdravým jídlem, tím déle Vám bude trvat, než se Vaše tělo pročistí, čili detoxikuje. Vhodným druhem detoxikace je také správně zvolená masáž, jako je například masáž medová.

Hubnutí a formování postavy

hubnutí a formování postavy patří v první řadě detoxikace organismu, která je k tomuto kroku nezbytná. K hubnutí a formování jsou zde vytvořeny programy. Prvním z nich je program minimální a je určen pro všechny, kdo chtějí zhubnout maximálně o 4 kg nebo se snaží dlouhodobě udržovat si svoji ideální váhu. Poté následují programy standardní nebo kompletní, které jsou určeny pro ty, kteří potřebují zhubnout více než o 4 kilogramy. Kromě toho, že si vyberete typ programu, je potřeba zvážit i potřebnou dobu k dosažení cíle a jeho následného udržení, což je ideální váha. Například při potřebě zhubnutí o 20 kg je nám měsíční program k ničemu a vedl by pouze k JO-JO efektu. Chceme-li, aby program, který si vybereme, fungoval a byl nám ku prospěchu, je vhodné domluvit si vstupní odbornou konzultaci.

Proč mít správnou tělesnou váhu?

Budete-li pravidelně a zdravě jíst a k tomu dostatečně sportovat budete se celkově cítit daleko lépe. Pocítíte více vitality, budete mít lepší imunitu, takže se Vám vyhnou nemoci čímž budete zdravější. Vaše váha bude lepší a hlavně se budete cítit spokojenější a zdravější.

Asi se ptáte, proč bychom vůbec měli hubnout? Hlavním důvodem proč hubnout je zlepšení kondice, zdraví a sebevědomí a co je nejdůležitější pro nás pro ženy je, že se nám zpevní postava.

Co jsou to probiotika?

Probiotika jsou živé mikrobiální doplňky stravy, které příznivě ovlivňují střevní bakteriální rovnováhu, čímž mají pozitivní účinky na lidské zdraví. V dnešní době jsou probiotika podávána nejčastěji v různých jogurtech a podobných potravinách.

K čemu je potřebná vláknina?

Vláknina je směs nestravitelných sacharidů, které se vyskytují v obilovinách, ovoci, zelenině a semenech. V poslední době se požívání vlákniny velmi zlepšilo a lidé si uvědomují, o jak důležitou složku stravy jde. Vláknina má velmi příznivý vliv na funkci trávicího traktu, neboť zlepšuje jeho pohyblivost a čistící mechanizmy. Stane-li se, že vlákninu ze svého jídelníčku zcela vypustíte, vystavíte se nebezpečí vzniku mnoha závažných onemocnění.

Podpora imunitního systému

V dnešní době, kdy mluvíme o civilizovaném světě na nás ze všech stran číhá znečištěné prostředí a špatná životospráva a to vše je spojeno s řadou dalších vlivů, které narušují schopnost aktivace buněk, a oslabuji naši imunitu. Tyto faktory umí dnes již moderní medicína ovlivnit a to nejen správným složením stravy, zdravým životním stylem a dostatkem odpočinku apod. Proto, abychom podpořili svůj imunitní systém můžeme jíst nejen dostatečně pestrou a zdravou stravu, ale můžeme si také koupit různé potravinové doplňky, které našemu tělu dodají potřebné vitamíny a minerály, které se do našeho těla nedostanou běžnou stravou. Může k tomu dojít zejména tím, že nejíme určitou potravinu, která daný vitamín obsahuje.

Zdraví

K tomu, abychom byli zdraví a hlavně, abychom se tak cítili, je potřeba jíst rozmanitou a pestrou stravu, sestávající z kvalitních surovin. Nejlepším jídlem je to, které je vyrobeno a vypěstováno zcela bez chemikálií. Pravdou je, že v dnešní době se to umělými barvivy a chemikáliemi jen hemží, ale koupit si čistě zdravé BIO jídlo není žádný problém. BIO jídlo nabízejí mnohé obchody a dokonce i velké obchodní řetězce. Je zcela jisté, že nemůžeme konzumovat pouze jídlo označené jako BIO, ale zařadit do jídelníčku bychom je občas mohli.

Sport

K tomu, abychom docílili správné tělesné váhy nám nestačí pouze upravit jídelníček a životosprávu, ale hlavně je potřeba začít pravidelně sportovat. Jaký druh sportu si vyberete, záleží pouze na Vás. Důležité při výběru vhodného sportu je pouze fakt, že by Vás měl vybraný sport bavit a Vy jej tedy budete pěstovat pro radost a nebudete se do něj nutit. Tím by se sport minul účinkem. Což si takhle vybrat běh? Ptáte-li proč zrovna běh patří k nejoblíbenějším sportům, pak vězte, že je to zcela přirozený pohyb. Pokud s během začínáte, je potřeba začít pozvolna a nepřeceňovat své síly. Ti z Vás, kteří nikdy neběhali by měli začít s jakousi rychlou chůzí a poté teprve pokračovat během. Po běhu je na řadě pomalé cvičení a vydýchávání, které Vám pomůže se po této námaze uvolnit. Hlavní věcí při sportu je jeho pravidelnost. Pouze pravidelností docílíme přirozeného zhubnutí a formování těla. Cvičení jednou za měsíc se mine účinkem a je nám k ničemu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10326 (magazin-zdravi.cz#9894)


Přidat komentář