Detoxikační kúra

Detoxikační kúra. Co můžete jíst a pít při detoxikační kúře. Dieta u 30denní detoxikační kúry. Detoxikační kúra a zakázané potraviny. Nouzový plán při detoxikační kúře. Základní denní rozvrh 30denní detoxikační kúry.

Detoxikační kúra

Můžete pokračovat v práci, ale je-li to možné, vyberte si měsíc, kdy nejste tak zavaleni prací a můžete věnovat určitý čas relaxaci, cvičení a masážím. Program byl sestaven tak, abyste mohli** začít v sobotu**. Možná vám pomůže, informujete-li své kolegy o svém plánu a požádáte je o podporu. Máte-li nevyhnutelné společenské povinnosti, zkuste si zajistit podporu i svého hostitele nebo hostitelky, abyste nemuseli kvůli nim detoxikační kúru přerušovat.Detoxikace mladý ječmen

Co můžete jíst a pít při detoxikační kúře

** Neměli byste pocítit hlad**. Můžete jíst tři hlavní jídla a až tři svačiny denně: váš výběr pokrmů je sice omezen, množství nikoli. Ti, kdo hubnou, by však měli** snížit množství olivového oleje** používaného do salátových zálivek.

Detoxikační náplasti

Detoxikační náplasti WARM SAP PATCH obsahují unikátní komplex těch nejúčinnějších přírodních látek s maximální účinností. Látky obsažené v detoxikačních náplastech mají silné sterilizační, detoxikační, infiltrační a absorpční vlastnosti. Detoxikační náplasti mají silnou schopnost absorbovat toxické látky, včetně těžkých kovů, z těla prostřednictvím pokožky.

Na základě testů provedených v laboratořích CTS Originals, bylo prokázáno, že v použitých detoxikačních náplastech byly nalezeny některé z těchto nebezpečných látek: benzen, isopropylalkohol, metylalkohol, hliník, kadmium, měď, olovo, rtuť, nikl, thalium, thulium, arzen, azbest, azobarviva a PCB. Nejlepším důkazem účinnosti náplastí jsou zkušenosti spokojených klientů téměř po celém světě. Jen v USA je detoxikačních náplastí prodáno měsíčně více než 7 miliónů kusů, přičemž jsou doporučeny asociacemi lékařů po celém světě.

Dieta u 30denní detoxikační kúry

je založena na vydatných porcích zeleniny a ovoce, malém množství proteinů a tuku. Jezte zeleninu a ovoce jen syrové nebo krátce povařené, aby byly co nejčerstvější, a nejlépe chemicky neošetřované. Dvě či více porcí denně by měly být bohaté **na karotenoidy a vitamin C.
**

Karotenoidy

najdete v pomerančích, červeném a zeleném ovoci a zelenině, jako je mrkev, sladké brambory, špenát, melouny, meruňky, broskve, dýně, rajčatový protlak, zelené fazolky, řeřicha, brokolice a růžičková kapusta. Karotenoidy se zničí tepelná úpravou, to je konzervováním, vařením nebo napařováním, ale také** vlivem vzduchu a světla**, například při sušení ovoce. Proto se snažte jíst tyto potraviny jen čerstvé, v syrovém stavu nebo lehce povařené.

Vitamin C je obsažen v citrusových plodech

kiwi černém rybízu, brokolici, rajčatovém protlaku, jahodách, hlávkovém zelí, paprikách, petrželce a tropickém ovoci guava. Vitamin C se ztrácí z těchto potravin při tepelné úpravě a během skladování, proto je jezte čerstvé, bud\' krátce povařené nebo v syrovém stavu.

Detoxikační kúra a zakázané potraviny

Z 30denní detoxikační kúry jsou vyloučeny potraviny, které nejčastěji způsobují nesnášenlivost, to je pšenice, kravské mléko a mléčné výrobky, vejce, cukr a umělá sladidla, alkohol, kofein a míchané nápoje. Měli byste se také vyhýbat potravinám, které obsahují vysoké procento tuku nebo soli nebo obsahují umělá barviva, dochucovadla a konzervanty. Nejezte žádné potraviny, o kterých si nejste jisti, zda je snášíte.

První týden detoxikace je přísný

ale každý týden budete mít na výběr něco nového. Pokud zpozorujete jakékoliv příznaky po konzumaci uvedených vyloučených potravin, měli byste se jim během kúry vyhýbat.

Nouzový plán při detoxikační kúře

Před spaním

  • Vypijte nejméně půllitr vody (můžete ji ochutit limetkovou nebo citrónovou šťávou) nebo pampeliškový čaj.
  • Vezměte si silný B-komplex nebo 1000 mg vitaminu C.

Během následujících dvou dnů

  • Vezměte si** dávku vitaminu C** a dodržujte postup prvního týdne 30denní detoxikační kúry po další dva dny. Pak se vraťte tam, kde jste v kúře přestali.

Základní denní rozvrh 30denní detoxikační kúry

Po probuzení

Vypijte jednu či dvě sklenice teplé vody ochucené limetkovou nebo citrónovou šťávou. Zacvičte si několik protahovacích cviků. Dejte si koupel nebo sprchu a okartáčujte si pokožku, máte-li čas.

Snídaně

Připravte si snídani z povolených potravin.

Dopolední pití

Limetková nebo citrónová šťává, zeleninový džus, nebo pampeliškový čaj či káva. Máte-li hlad, můžete si dát kousek ovoce nebo zeleniny. První dva týdny detoxikace byste neměli pít žádné ovocné džusy.

Pití před obědem

Asi půl hodiny před obědem si dejte vodu nebo bylinkový čaj, který pomáhá zažívání, například mátový nebo fenyklový. Chcete-li, povařte plátky čerstvého zázvoru v šálku vody (množství upravte podle chuti), nebo si připravte bylinkový nálev. Obojí můžete udělat předem, než půjdete do práce, a uchovat v termosce (buď vychlazené nebo horké).

Oběd

Snězte oběd, aniž byste jej zapíjeli, protože v zelenině a ovoci je mnoho vody - zbytečně byste si zředili žaludeční stavy. Dopřejte si chvilku na relaxaci. Jste-li v práci, zkuste strávit pár minut v klidu za zavřenými dveřmi.

Odpolední pití

Limetková nebo citrónová šťává, bylinkový čaj nebo zeleninová šťáva. Máte-li hlad, dejte si kousek ovoce nebo zeleniny, bolí-li vás hlava nebo jste unavení, vypijte rozmarýnový čaj.

Cvičení

** Cvičte pomalu, pokud nejste zvyklí**. Náročným cvikům se vyhýbejte během každého víkendu, kdy dodržujete volitelný program. Půl hodiny před večeří si dejte něco k pití, stejně jako před obědem.

Večeře

Večeři snězte vždy co nejčasněji, abyste měli dostatek času na její strávení, než půjdete do postele. U večeře nepijte. Dejte si koupel nebo hydroterapeutickou lázeň. Zkuste jít brzy spát. Můžete si dát před spaním zklidňující čaj, např. heřmánkový, nebo tabletku kozlíku lékařského. Máte-li hlad, dejte si kousek ovoce nebo zeleniny.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10303 (magazin-zdravi.cz#5336)


Diskuze a zkušenosti

RADKA | 24.10.2010 21:39
NAPLASTI KOUPILA JSEM SI NAPLASTI A PO 3 NAPLASTI JSEM DOSTAL TAKOVOU CHŘIPKU ŽE JSEM SE NEMOHLA ANI POHNOUT,NEVIM TEDA JAK TO MÁ PUSOBIT ZATIM NIC NEPOCITUJI A MAM JI 6 DEN.JAK DLOUHO JEŠTĚ? DIK RADKA muj email:bleska208@seznam.cz

Jarek | 25.02.2011 23:12
Detoxikační náplasti Vyzkoušel jsem detoxikační náplasti a určitě doporučuji. Funguje to : - )


Přidat komentář