Bylinky zatočí s Vaší nadváhou

Léčivé rostliny tvoří převládající zdroj přírodních léčiv, a proto už téměř od nepaměti slouží jako nejdostupnější prostředek proti mnohým nemocem. Jejich blahodárný vliv však nelze přeceňovat.

Bylinka - Bazalka

urychluje trávení, odvodňuje a zbavuje tělo odpadních látek. Hodí se do omáček a k sýrům. Bazalka navíc také uvolňuje nervy a zlepšuje náladu.

Bylinka - Estragon

urychluje metabolismus svými močopudnými látkami. Můžete jej použít do salátů, zeleninových, rybích i drůbežích pokrmů. Odvar z estragonu pomágá při mentruačních potížích.

Bylinka - Oregáno

ryhle vyvolává pocit sytosti a urychluje látkovou výměnu. Hodí se do salátů, na pizzu a většiny italských pokrmů. Odvar z oregána uvolňuje ucpaný nos, je výborný při nachlazení i poruchách spánku.

Bylinka - Pažitka

podporuje trávení a spalování kalorií a navíc je výborná proti jarní únavě! Posypte si čerstvě nakrájenou pažitkou sýrem namazaný chléb a uvidíte, že jídlo s bylinkami nemusí být nuda.

Bylinka - Pelyňek

zahání chuť na sladké, tudíž s ním bude hubnutí mnohem lehčí. Malou dávkou pelyňkových lístků můžete dochutit polévky, bylinkové oleje nebo octy. Pelyňkový nálev je účinný na unavené nohy.

Bylinka - Petržel

je výborným spalovačem tuku. Ochutit se jím dá téměř vše: polévky, maso, brambory.. Vatové tamponky namočené v petrželovém odvaru uleví vašim unaveným očím.

Bylinka - Řeřicha

urychluje spalování tuků, neboť navozuje pocit sytosti a brzdí hlad. Lístečky řeřichy se skvěle hodí do salátů, pomazánek, tvarohu, rybích a vaječných pokrmů. Tvarohová maska s řeřichou navíc zjemní vaši pleť.

Bylinka - Šalvěj

tlumí záchvaty žravosti a urychluje látkovou výměnu. Neuškodí v polévkách, pokrmech z těstovin nebo z masa.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10314 (magazin-zdravi.cz#7284)


Přidat komentář