Bezbolestná liposukce a Vacustyler - Brno

Bojíte se, že až v teplejším období, které už je za dveřmi, budete muset odhodit svršky, tak vaše tělo nebude zrovna ideální? Nechte si ho tedy zkrášlit. Nejenom zhubnete, ale rovněž si zpevníte pokožku.

Kosmetická péče vás zkrášlí i uvolníŘada procedur, které poskytují kosmetické služby, je založena na principu relaxace a určité terapie. Pokud si zajdete na kosmetické ošetření obličeje či celého těla, tak se setkáte s metodami, které vás nejen zkrášlí po povrchu, ale povzbudí i zevnitř. To je velmi podstatné, protože duševní stav odráží naše rozpoložení a to se odráží i ve výrazu obličeje. Pokud budete nervózní, stresování a ve špatné náladě či kondici, tak ani sebelepší make-up vám obličej nerozzáří. Hlavně jde ale o to, abyste se cítili v pohodě, protože se jedná o vaše zdraví. Není tedy výjimkou, že služeb kosmetických salonů tedy využívají ženy i muži.

Co se týká různých** zeštíhlovacích metod**, pak salony nabízejí spousty metod, které vám nejen uberou centimetry, ale rovněž vytvarují postavu a to i v případě, že ji máte nesouměrnou a ani aktivním sportem se nemůžete zbavit faldíků v určitých partiích. Zároveň se eliminuje výskyt celulitidy, zpevňuje se pokožka a struktura kůže, nastartuje se vám metabolismus a vy si tak snadněji udržíte ideální figuru.

Bezbolestná liposukce

Bezbolestná liposukce, neboli kavitace, je určena nejen těm, kteří se chtějí zbavit nadbytečných centimetrů. Kavitace vás odlehčí, čímž vám pomůže k větší výkonnosti, díky které si snadněji udržíte štíhlou postavu. Zároveň se vám** odstraní efekt celulitidy a otoků** a zlepší se vám celkově vzhled kůže.

Pokud se rozhodnete navštívit studio Twiggy v Brně, můžete počítat s jedinečnou výhodou, poskytují totiž záruku ztracených centimetrů! Před započetím bezbolestné liposukce bude změřena ošetřovaná partie na několika místech a výsledek bude zapsán do Klientské karty. Po proceduře bude obvod opět změřen a výsledná změna vyhodnocena. Pokud se výsledek neprojeví v měřitelných mezích, tj. alespoň jeden centimetr, máte nárok na bezplatné opakování celé kůry v průběhu následujících 30 dnů.

Bezbolestná liposukce – pro koho je vhodná

V podstatě tento zákrok mohou podstoupit dospělí lidé (18 až 75 let). Existuje několik** kontraindikací**, které nedovolují zákrok kavitace, proto je nutné sdělit před procedurou odborníkovi zprávu o svém zdravotním stavu. Mezi kontraindikace patří např. těhotenství, menstruace, kovové implantáty v těle, srdeční onemocnění, kardiostimulátor, hypertenze, hemofilie, trombóza, tromboflebitida, poruchy srážlivosti krve, vysoký cholesterol, nemoci jater, ledvin, rakovina, epilepsie, diabetes, kožní onemocnění nebo alergie.

Bezbolestná liposukce – jak probíhá

Přístroj Bodyka SCP odstraňuje lokální tuk a celulitidu pomocí ultrazvukových vln. Přístrojem se vám během procedury masírují dané partie. Zde se pomocí nízkofrekvenční ultrazvukové kavitace působí hloubkově do pokožky, kde se ničí tukové buňky. V tukové vrstvě se totiž udělají malé bublinky, které pod vlivem tlaku popraskají a uvolní se. Uvolnění pak napomáhá lymfodrenáž, která odvádí odpadní látky z těla ven. Buňky se odstraňují trvale a již se znovu neobjeví právě díky nízkofrekvenčnímu působení ultrazvuku.

Výsledky jsou znatelné již po prvním ošetření a většinou je třeba opakovat více terapií, aby se účinek ustálil a zafixoval. V průměru ztratíte 4 až 6 cm v pase, přičemž doporučený cyklus ošetření je 4 až 8 sezení a jedna terapie trvá 40 minut. Mezi jednotlivými ošetřeními se pak doporučuje absolvovat klasické lymfodrenážní masáže.

Vacustyler

Jedná se o systém, který je založen na bází podtlaku. Při proceduře vsunete dolní končetiny do válce a v pase se prostor uzavře speciálním vakuovým kruhem. Zde pak působí podtlak, který následně rozšiřuje cévy, které se naplní krví a ta nese plazmu a kyslík. Pak nastává klasická hladina tlaku, kdy se cévy sevřou a vytlačí se toxiny a oxid uhličitý. Tento systém pak blahodárně působí jako** lymfatická drenáž, detoxikuje se tělo, eliminuje se celulitida, preventivně se působí na křečové žíly, prokrvují se dolní končetiny, regeneruje se ochablé vazivo a samozřejmě se redukuje objem na stehnech, bocích a břiše.**

Power Plate a lipolytická vibrační plošina

Jedná se o** vibrační přístroje**, které zefektivňují účinky vašeho cvičení. Tím, jak stojíte na vibrační ploše a udržujete balanc, protože pod vámi vibruje, tak musíte zapojit i ty skupiny svalů, které normálně nevyužíváte. Dochází tak k posílení celkové stavby svalstva a více se formuje vaše tělo.

Bodystar

Zde působí regulovaný proud, který je vháněn pomocí jemných jehel anebo elektrod na vaši pokožku. Tím se způsobuje rozklad podkožního tuku, který je odtud vyplaven cévním a lymfatickým systémem do jater, kde se zpracuje k odvodu z těla ven. I zde se formuje postava, ubývají kila a zlepšuje se stav pokožky.

BodyRoll

Masážní přístroj BodyRoll se využívá ke tvarování postavy, odstranění celulitidy a přebytečného tuku. Tělo se masíruje válečky a tím se zlepšuje prokrvení kůže, což vede k jejímu zpevnění a eliminaci výše zmíněných jevů.

Masáže

Nejen klasické masáže vám pomohou odbourat tuk. Hnětením rukama se prokrvuje pokožka a tím se podnítí k větší regulaci výměny látek. Z těla se dostávají toxiny, které zatěžují vás organismus. Ze zeštíhlujícího hlediska jsou pak vhodné** lymfodrenážní masáže**, které se provádí buď manuálně nebo za pomocí přístrojů. Tlak strojem či rukama způsobí uvolnění tukových buněk, které jsou následně vedeny do odpadního systému (lymfy neboli mízy a moči). Proto se** lymfodrenáž** využívá i jako součást kavitace, kdy se zničené buňky vybídnou k odvodu z těla ven. V obou případech je nutné dodržovat pitný režim, protože tekutina právě odvádí toxiny z těla ven. Pijte tedy alespoň 3 dny před zákroky 3 litry tekutin denně a to dodržujte i poté, aby se odstranily všechny uvolněné tuky. V případě celulitidy se totiž jedná o tak zbytnělé buňky, které nelze odstranit klasickým sportem, protože v podkoží drží a je třeba mechanické síly.

Jaro už je tu a za chvíli léto. Buďte tedy připraveni, ve skvělé kondici i těle. Nechte si vymodelovat postavu, zeštíhlit problematické partie, zbavte se celulitidy, získejte pevnější pokožku a dostaňte se do lepší fyzičky. To všem vám mohou poskytnout moderní kosmetické služby, jež hojně nabízejí kosmetická studia. Uvidíte, že sklidíte obdiv nejen za to, jak jste zapracovali na své postavě, ale rovněž i váš vzhled bude pro všechny i tak trochu důvodem k menší závisti

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10330 (magazin-zdravi.cz#9916)


Přidat komentář