Bezbolestná lipolýza a pedikúra snů - Litvínov

Zkrášlovací metody, které poskytují různá studia, dnes zahrnují několik služeb, které mohou najednou uvolnit a zkrášlit celé vaše tělo, a to ve více oblastech. Jaké služby to jsou?

Studio pro krásu i zdraví

Dříve jsme od sebe tyto obory oddělovali. Krása se prováděla v kosmetických salonech, kde se jednalo o pěstící procedury, které měly za účel spíše zkrášlit více po povrchu. Zdraví se zase týkalo spíše ordinací specializovaných lékařů, kde se na problém šlo z medicínského hlediska. Současná centra krásy, ale k sobě tyto dvě oblasti přibližují a nabízejí řadu programů, které lze nazvat terapeutické. Můžete se objednat na různé masáže, které pomohou vyčistit organismus, zbaví vás celulitidy a omladí vám pokožku. Rovněž se nabízí i forma liposukce a to bezbolestné, kdy se nezasahuje do pokožky těla, což je velmi příjemné. Služeb je spousta, proto se podíváme jen na některé z nich.


Bezbolestná lipolýza – Litvínov

Pojem** lipolýza** sám o sobě značí proces odbourávání tuku v těle. Když se naruší tuková tkáň a buňky se dostávají do krve, kde se pak vyloučí, tak dochází k procesu, kdy se tělo zbavuje tuku a tím pádem i nadbytečných kil.** Lipolýza** jako estetická metoda má pak za cíl vybudit tento proces, protože ne vždy aktivně funguje a tím pádem tělo nabývá na váze.

Bezbolestná lipolýza – pro koho je vhodná

Procedura pomůže těm, kteří potřebují odstranit nadbytečná kila. Protože je metoda bezbolestná, tak bude konvenovat těm, kteří nechtějí podstoupit bolestivý zákrok, kdy se invazivně vstupuje do pokožky. Proces pomáhá odstraňovat tuky z problematických partií i v případech, kdy máte nesouměrnou postavu. Pro příklad – když máte širší stehna a větší zadeček, ale pas máte útlý. Protože je metoda cílená, tak se odstraňuje tuk na určitých místech, což třeba sport nedokáže.

Co se týká přístupu, pak je procedura vhodná v podstatě pro dospělé a to jak ženy, tak i muže.

Bezbolestná lipolýza – pro koho není vhodná

Lipolýza se nedoporučuje, když je žena těhotná nebo kojící. Dále pak není vhodná pro lidi s určitými metabolickými chorobami, pro osoby s nádory, záněty, s kovovými implantáty, s problémy se srážlivostí krve, s nemocemi jater či ledvin nebo vysokým cholesterolem. Proces není, stejně jako i invazivní liposukce, vhodný pro příliš obézní lidi, protože je jen omezené množství tuku, které lze odstranit. Patologický problém už vyžaduje jiný zákrok. Specifik ale může být více, proto v každém případě informujte terapeuta o svém zdravotním stavu.

Bezbolestná lipolýza – výhody

Bezbolestná lipolýza je vhodná pro ty, kteří nechtějí podstupovat chirurgický zákrok, kdy se vám do těla zavádí kanyly a způsobují se řezy, po kterých jsou rány nebo modřiny a proces je doprovázen bolestí.** Bezbolestná lipolýza je založena na principu terapie, kdy se uvolňujete a cítíte se spíše příjemně**. Procedura vám odstraňuje tuky sice v menším množství, ale můžete absolvovat více ošetření. Tím se vám redukuje tuk rovnoměrně a pokožka se lépe přizpůsobuje novému objemu. Nemusíte tak nosit elastické stahovací prádlo, není zde nutná rekonvalescence, narkóza a nejste omezeni při běžných činnostech, na které jste zvyklí.

Bezbolestná lipolýza – proces

Procedura probíhá tak, že se působí na tukovou tkáň ve vašem těle. Přes pokožku se do podkožní oblasti dostávají impulsy, které vybízejí tukové buňky k uvolňování. Tento proces tukové buňky zničí a dostane je do odpadního systému. Za pomocí lymfodrenáže se urychlí mízní systém, který odvádí tuky z těla ven. Procesem se tak odstraní nadbytečná kila i centimetry, zlepší se struktura pokožky a tím pádem se eliminuje i celulitida. Sezení můžete absolvovat několik, kdy se postupně můžete zbavit až 5 centimetrů v obvodu. Samotné ošetření vám zabere asi 45 minut.

Pedikúra snů – Litvínov

Péče o nohy je velmi podstatná, ovšem spousta lidí na tuto oblast zapomíná. Pedikúra je nejen zkrášlující proces, ale má i zdravotní účinky, protože tím, že máte nohy v pořádku, tak se eliminuje vznik plísní, zarostlých nehtů, kuřích ok, zatvrdlé kůže apod. Nohy vás nosí nejen celý den, ale i celý život a vaše pohyblivost závisí hodně na dolních končetinách, proto byste je měli nechat krášlit s největším komfortem.

Pedikúra je všeobecně proces, kdy se vám odstraňuje zatvrdlá kůže z chodidel. To se může provádět buď žiletkou či skalpelem (mokrá pedikúra s využitím vody) anebo bruskou (suchá pedikúra). Poté se mohou upravit nehty lakem, namasírovat krémem nebo se udělá zábal. Existují rozličné procedury, které vaše nohy povzbudí a vzpruží, proto si některé z nich představíme.

Pedikúra s Tea Tree olejem

Jedná se o šumivou koupel, kdy se ošetří jak chodidla, tak i nehty a nanese se speciální peelingová maska, kdy se nohy zabalí do fólie. Tím se vnitřní prostředí prohřívá a pokožka lépe přijme živiny. Po nanesení krému následuje jemná masáž. Tato kúra vám pročistí pokožku a navodí pocit svěžesti a lehkosti. jemná masáž.

Pedikúra s Aloe Vera

Procedura obsahuje rovněž speciální koupel, ošetření nohou a nehtů, po kterých následuje jemná masáž, maska a parafínový zábal. Ten je velmi hojně využíván v péči o ruce i nohy, protože má schopnost vytvářet teplo, čímž se pokožka více hydratuje a zjemňuje.

Bylinková pedikúra

Opět vás čeká nejprve koupel, ošetření nohou a nehtů, peelingová exfoliace, ošetření balzámem, jemná masáž a zábal. Extrakty z bylinek zjemňují a vyživují pokožku, která je svěžejší a jemně voní.

Pedikúra – med a mléko

Terapeutická procedura, která obsahuje ošetření chodidel a nehtových lůžek. Následně se provede peeling mořskou solí, která vás osvěží. Poté absolvujete jemnou masáž a ošetření krémem.

Jednotlivé procedury zkrášlujících studií vám přinesou nejen pěstící efekt, ale i terapeutický, kdy budete mít i lepší psychickou rovnováhu. I ta je důležitá pro krásu, protože to, jakou energii vyzařujete se odráží i ve tváři. Nechte se tedy hýčkat, užívejte si relax a procedury neberte jako nutnost. Efekt účinku se zdvojnásobí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10336 (magazin-zdravi.cz#9935)


Přidat komentář