Tantra masáže pro ženy i muže

Tantra masáž pro mnohé představuje něco erotického. Nádech erotična zde sice je, ale význam a účinky jsou v hlubším kontextu. Nestyďte se a pojďte se s tantrickými masážemi seznámit více.

Byli jste někdy na masáži? Je to dnes běžná procedura, ovšem spousta lidí se stydí vkročit do masážního salonu a přitom to nemusí být ani masáž typu Tantry. Stud ale není v žádném případě na místě. Vezměte si, že maséři jsou zvyklí na spoustu klientů, proto se nebojte vkročit do salonu. Pak už je to jednoduché, protože personál vás příjemně uvolní a vy ze sebe sami shodíte ten stres i stud.

Co se týká Tantry samotné, tak kdybychom se pídili po základu, nalezneme, že má svůj původ v náboženském smyslu. I když spousta lidí si spojuje tuto nauku výhradně s erotičnem, tak ve skutečnosti je to jen jedna z cest. Tantra má totiž význam ve východních filosofiích zejména v hinduismu a buddhismu. Pohledy na Tantru se v těchto směrech trochu liší, ale kdybychom to spojili, tak Tantra je určitý systém, který pomáhá k duchovnímu nalezení určité rovnováhy. Protože se bavíme o Tantra masážích, kde je silnější aspekt erotiky, tak jen zmíníme, že Tantru lze praktikovat jak s jemnými dotyky, které mohou vyvolat vzrušení (aniž by se masér dotkl intimních partií), tak je rovněž možné masírovat i genitální oblasti. Pokud se budeme bavit o souhře partnerské, tak zde se rovněž využívá několika tantrických praktik i při milování. V každém případě platí, že se na nic nemá spěchat a vše má probíhat pomalu.

Co jsou Tantra masáže?

Předně vás uklidníme, že Tantra masáže neprobíhají tak, aby vám byly nepříjemné. Jedná se totiž o souhru mezi masérem a masírovaným, tudíž splnění přání masírovaného je jednou z charakteristik Tantra masáže. Jak jsme zmínili, vše probíhá pomalu, tudíž se předem nabízí seznámení maséra s klientem, aby se odhodily zábrany a stud. Nejprve se účastníci masáže seznámí, mohou si povídat, dát si šálek čaje, přičemž mají kolem těla omotané jemné látky.

V další fázi se masér začne jemně dotýkat těla klienta. Pomalými a lehkými pohyby se tak přirozeně přechází k uvolnění a odstranění nervozity. Pak se využívá různých rekvizit jako je jemné lechtání peřím nebo kůže prokrví horkými ručníky. Přechází se na masáž, která se provádí za pomocí olejů, takže doteky jsou velmi příjemné a vonné esence celý proces obohacují. U olejů si můžete vybrat, zda chcete studený nebo teplý. U této fáze se masíruje ženské či mužské pohlaví. U žen to je joni, u mužů lingam. Záleží pak na klientovi, do jaké míry dovolí masírovat danou oblast. Může se jednat jen o jemné doteky kolem třísel, ale také lze promasírovat celou genitální oblast.

Tantra masáže – účinky

Tento typ masáží má velmi blahodárné účinky z více stran. Záleží na aplikaci a rozsahu tantrické masáže. Pokud zůstaneme u erotické roviny, tak Tantra vám pomůže lépe vnímat své tělo, jeho reakce a to, jak dosáhnout maximálního uvolnění. Pokud se věnujete Tantře i se svým partnerem, tak je zde zase možnost poznat reakce svého partnera, budete více vnímat, co se mu líbí a sami ukážete, co se líbí vám. Váš vztah se prohloubí a budete tak v lepší harmonii a najdete k sobě bližší cestu. V oblasti sexuálního života pak naleznete větší rozsah toho, jak budete prožívat intimní chvíle.

Tantra sama o sobě dokáže ale skvěle uvolnit. Protože se jedná o proces, který je pozvolný, tak se dostanete do stavu, kdy se zastavíte, což se vám v denním shonu nestane, a budete relaxovat. Uvolníte se a tím i vaše tělo, protože doteky dokáží působit jak psychicky, tak i fyzicky. Zbavíte se napětí ve svalech a rozproudí se vám vnitřní energie, což napomůže i k fyzické vyrovnanosti, protože ruku v ruce s psychikou jde i obrana vůči nemocem fyzickým.

Tantra dokáže ovšem pomoci i se zdravotními problémy a nyní se bavíme o sexuálních obtížích, protože vzhledem ke své aplikaci se zaměřuje na oblast intimních částí. To se týká i plodnosti, kdy jsou energie v pánevní oblasti zablokovány a tím pádem může mít žena problém s početím. Tantra dokáže ale jednotlivé oblasti uvolnit a tím pádem se zbavíte bloků. Rovněž může Tantra pomocí i s určitou sexuální frustrací, kdy se při intimních chvílích nedokáže daná osoba uvolnit, muž může mít problémy s erekcí a podobně. Tantra toto odstraní, protože naučí danou osobu se uvolnit, nikam nespěchat a intenzivněji prožívat dané chvíle.

Tantra masáže pro ženy

Při rituálu masáže si klientka může většinou vybrat, zda ji bude masírovat muž nebo žena. Proces probíhá v duchu, jaký jsme nadnesli, přičemž, když se dostaneme k intimním partiím, kdy aplikace u mužů a žen je rozdílná, tak ženské partie se zprvu masírují v oblasti třísel. Teprve poté, až se klientka uvolní, tak se postupuje dále. Nikam se nespěchá a záleží na klientce, kam až chce masírovat. Může se přejít ke stydkým pyskům, kdy nadchází příjemný pocit tepla, protože se oblast prokrví. Pak se promasírovává postupně i pánevní dno.

Tantra masáže pro muže

Co se týká pánů, tak i zde je počátek masáže v tříselní oblasti. Pak se přechází na varlata a postupuje se ke kořenu penisu. Postupně se promasíruje tato oblast a přejde se i k vnější straně prostaty, hýždím a kostrči.

Tantra masáže pro páry

Jedná se o zpestření, které obohatí váš život a navzájem se lépe poznáte. Při masáži se vám může věnovat jeden masér nebo dva. Zároveň se partner může podílet i na masáži svého protějšku, čímž se pozná reakce toho druhého a budete vědět, co se tomu druhému líbí. Při masáži a dotecích si páry navzájem předávají energii, což posiluje prožitek z masáže. Po masáži mohou partneři dostat asi půlhodinu času, kdy je nikdo nebude rušit a mohou tak zakončit Tantru dle svého gusta.

Čtyřruční Tantra masáž

Zde se nabízí péče dvou masérů, tedy čtyř rukou najednou. Prožitek je pak daleko intenzivnější, protože doteky jsou velmi příjemné a zároveň lze pracovat na více stranách, takže v případě, kdy by jeden masér neobsáhl všechny oblasti, které vám dělají dobře, dva lidé zvládnou.

Tantricko–havajská masáž

Jedná se o spojení Tantrické masáže s klasickou havajskou neboli Lomi Lomi. Masážní část Tantry se provádí pomocí speciálního kokosového oleje, který navodí atmosféru havajských ostrovů. Masáže se pak provádí speciálními rytmickými pohyby dlaní, loktů i předloktí. Při proceduře dojdete ještě k větší relaxaci a uvolnění a zapomenete na svět kolem sebe.

Tantra nabízí prožitek i uvolnění. Můžete při ní poznat své tělo i reakce partnera. Využijte proto této procedury a nestyďte se. Uvidíte, že Tantra vám sama pomůže se uvolnit a budete ji brát jako přirozený proces.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10629 (magazin-zdravi.cz#10063)


Přidat komentář