Relaxační a orientální masáže - Brno

Život, který dnes žijeme, je opravdu velmi hektický, rychlý, stresující, a tak se často cítíme unaveni, vyčerpaní, zkrátka bez energie. Po náročném týdnu vám může pomoci dobít energii a odplavit stres kvalitní masáž.

Která masáž je ta pravá?

Masáže jsou dnes nabízeny v široké škále, od zdravotních, přes relaxační, sportovní až po erotické. Je jich opravdu hodně a jen těžko se v nich vyznává. Někdy je lépe spíše se zajímat o masážní salón a jeho reference. Ty často řeknou mnohé. Ke kvalitní masáži totiž vždy patří kvalitní profesionální masér. A pak samozřejmě i prostředí, které masáž umocňuje. Nechat se namasírovat v průjezdu nebude zřejmě to pravé. A nerudný masér vám klidu a pohody také nedodá. A tak je dobré zapátrat ve svém okolí, u známých, na internetu a zajímat se o doporučení různých salónů. Vhodné je pak vybraný salon jen tak navštívit. Jak se říká okouknout ho. Pokud se vám líbí i v reálu, pak je vhodné domluvit si termín návštěvy, nebo si nechat poradit a rovnou se objednat na masáž.

Masáž doma nebo ve studiu?

Masáž si můžete objednat i k vám domů. To v případě, že již máte vyzkoušené, co je pro vás vhodné a co vám dělá dobře. Ne všechny masáže jsou vhodné pro každého. Některé mají i kontraindikace a tak se jim musí někteří lidé vyhnout. V tom všem vám poradí váš masér, který se s vámi nejprve pobaví o vašich přáních, problémech, zdravotních i dalších. Pak vám může nabídnout některý vhodný typ masáže, nebo může zkombinovat různé typy masáží podle vašich přání a potřeb, nebo může dokonce sestavit masáž přímo na míru pro vás. Vhodné je nejprve si masáž vyzkoušet v salonu, a pokud budete spokojeni, pak se můžete nechat namasírovat i u vás doma. Máte-li již s masážemi zkušenosti, pak si můžete maséra objednat kamkoli. Například po obchodní schůzce do hotelu, po práci domů, nebo můžete masáž dát jako dárek. I v tomto případě můžete využít masérských služeb přímo u obdarovaného doma.

Masáž jako elixír mládí

Masáže jsou vynikajícím elixírem mládí. Masáže umí mnoho. Jsou lékařem lidského těla, který léčí bez vedlejších účinků. Masáž již v nejzákladnějším provedení umí rozproudit krev, vyplavit stres, odplavit toxiny a vyplavit do těla endorfiny, tedy hormony štěstí. To zajistí uvolnění celého těla, odstranění bolesti, uvolnění kloubů, zpevnění pokožky, posílení imunitního systému a celkové odolnosti těla a mysli a samozřejmě i výbornou náladu, která přetrvá. Po masáži se každý dívá na svět jinýma očima, je mu lépe a cítí energii a štěstí.

Klasická masáž

Jde o masáž, která se používá jako celková, kdy se masírováním rozproudí krev, přivede se kyslík k buňkám a odstraní se ztuhlost svalů i kloubů. Masáž působí celkově, tedy na svaly, klouby, pokožku, vnitřní orgány i psychiku. Je uvolňující, regenerující a odstraní například bolest ztuhlých zad. Klasickou masáž doplňuje příjemná relaxační hudba a aromaterapie.

Relaxační aromaterapeutická olejová masáž

Jde vynikající celotělovou masáž, kdy masér využívá panenských exotických olejů. Masáž uvolňuje, čistí pokožku i organizmus, harmonizuje, odplavuje stres, zvyšuje imunitu. Celkově nabíjí energií a pomáhá k vyšší výkonnosti. I tuto masáž doprovází příjemná hudba.

Masáž lávovými kameny

Jde o masáž, která celkově regeneruje organizmus a přináší příjemnou relaxaci. Provádí se horkými kameny a aromatickým olejem, tělo příjemně prohřívá a zároveň velmi intenzivně regeneruje pokožku. Ta je po masáží hedvábná. I zde budete poslouchat příjemné zvuky, které vás ukolébají po pohody a báječné nálady.

Orientální konopná masáž

Provádí se za pomocí konopného oleje, který je odjakživa vysoce ceněný pro své výborné účinky. Masáž je skvělá pro nervovou soustavu, svaly i oběhový systém. Přivádí hluboké uvolnění těla i mysli a odstraňuje vše, co přináší blahobyt civilizace. Tedy stres, únavu, bolet, i ztuhlost pohybového aparátu.

Fidži rituály

Jde o velmi prospěšné masáže, které jsou založené na přírodě a přírodních přípravcích. Pomáhají každému, mužům i ženám. Po Fidži rituálech se budete cítit skvěle, jako nikdy předtím. To opravdu není reklama, ale skutečnost. Stačí jen vyzkoušet. A doporučuji nejlépe všechny masáže postupně. Jsou opravdu skvělé.

Fiji rituál

Celotělový zábal a masáž hlavy a šíje se provádí za pomoci kokosového oleje a tělového másla. Výborně účinkuje na pokožku těla. Čistí ji a hydratuje, a zanechává hedvábnou a příjemnou na dotek. Masáž hlavy a šíje je vysoce uvolňující. Ocení ji zejména lidé s bolestmi hlavy. Navíc kokosový olej s masáží stimuluje vlasové kořínky. Velmi příjemná je i masáž obličeje, což přináší omlazení o pár let. Z této masáže budete odcházet plni pohody a příjemně naladěni.

Cukrový vánek z ráje

Celotělový zábal a masáž hlavy a šíje při této masáži přináší harmonii i dokonalé vyčištění pokožky. Jde vlastně o dokonalou očistu pokožky, ke které se nejprve využívá hydratace kokosovým mlékem a následně se prostřednictvím peelingu cukrem z cukrové třtiny pokožka důsledně očistí. Při masáži se tak odstraní staré kožní buňky, a zároveň dojde k hloubkovému vyčistění pórů. Pokožka tak omládne a je hebká na dotek. Opět masáž hlavy je vysoce příjemná, odplaví stres a únavu i bolest a přinese pohodu a radostný pohled na svět.

Zábal v banánových listech

Další celotělový zábal a masáž hlavy a šíje přináší příjemné pocity, regeneraci a uvolnění. Pokožka je nejprve řádně vyčištěna a potom vyživena pomocí přírodních přípravků dovezených z Fidži. Po čištění je tělo zabaleno do banánových listů a prohříváno pomocí horkých lávových kamenů. Během této doby je prováděna speciální masáž celé hlavy a šíje. Celý proces je lékem na stres a přetažení organizmu. Účinně odplavuje toxiny, stres a přináší celkovou úlevu a maximální relaxaci.

Tropický zábal nohou a masáž nohou

Toto ošetření nohou je opravdu účinnou metodou, jak si odpočinout a ulevit zatěžovaným nohám. Po celé masáži budou vaše nohy jemné a lehounké jako pírko. Lehce se budete cítit i celkově. Nejprve si nohy odpočinou ve speciální lázni s kokosovým mlékem a oleji, pak jsou ošetřeny regeneračním sprejem a zabaleny do ručníků. Nakonec následuje důkladná a vysoce příjemná masáž nohou až ke kolenům.

Tropický zábal rukou a masáž rukou

Tato masáž je obdobná předchozí. Jen jsou opečovávány vaše ruce. A věřte, že si tuto péči zaslouží. Po koupeli, regeneraci, zábalu a masáži se budete cítit o poznání lépe.

Masáž horkými mušlemi tokoriki

Tato masáž má hluboké relaxační účinky a je spojená s kosmetickým ošetřením celého těla, které učiní vaši pokožku vitální a heboučkou. Tělo je ošetřeno peelingem s krystalky cukrové třtiny, které zajistí hloubkovou očistu pokožky. Následně je pokožka hydratována prvotřídními kokosovými oleji. Pokračuje se speciální vysoce účinnou masáží celého těla horkými mořskými mušlemi a masáž končí celotělovým zábal a aplikací kokosového másla.

Skvělý pocit a radost ze života

Tak to vás čeká po vyzkoušení uvedených masáží. Říká se, že tyto masáže umí něco víc. Že dokáží omladit tělo i duši, přinést pohodu a klid a radost. Stačí jen pravidelně některou vyzkoušet. V pravidelnosti je totiž síla účinku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10293 (magazin-zdravi.cz#10268)


Přidat komentář