Léčení skrze Vyšší Já - Mladá Boleslav

Ve chvílích, kdy selhává klasická medicína, se spousta lidí obrací k té alternativní. Její obliba stoupá. Seznámíme vás proto s pojmy, jako jsou reiki, léčení skrze Vyšší Já a s různými terapiemi a jejich průběhem.

Léčení skrze Vyšší Já

Co tento pojem vlastně znamená? Velice zjednodušeně řečeno je to léčení minulých životů prostřednictvím terapeuta s kyvadlem. K čemu je to dobré? Tímto přístupem se dají** vyléčit problémy nebo postižení psychického i fyzického rázu**, uvolňují se strachy a bloky v osobním životě. Kromě toho také slaďuje mezilidské vztahy, čistí od negativních až patogenních energií a z ryze fyziologického hlediska zjišťuje příčiny alergií, disfunkcí nebo také obezity.

Léčení provádí** terapeut**, který je ve spojení s „Vyšším Já“, za pomocí kyvadla a tabulek zjišťuje** bloky, sliby nebo prokletí minulých životů**. Navíc se tímto léčením dají odstranit převtělené duše, zharmonizovat čakry. Koho zajímají minulé životy, i to se dá zjistit: čím byli, co si do nynějšího života přinesli a jak jejich minulé životy ovlivňují ten současný. Při léčení skrze Vyšší Já je třeba aktivní spolupráce klienta, musí vědomě spolupracovat a být ochotný přijmout změnu. Terapie tak nabývá na účinnosti. Po samotném léčení můžete cítit např. teplo, chlad, mravenčení v končetinách apod. Nic z toho nemá dlouhého trvání a je to pouhým výsledkem nahromaděné energie z minulosti, která se dále nezpracovala.** Léčení skrze Vyšší Já** je vhodné dokonce pro zvířata a při samotném léčení není třeba se klienta dotýkat.

Zasvěcování do energií

Paní Šimonová také zasvěcuje na dálku do energií Shambala 1024 a Shambala 2002. To, že** zasvěcení probíhá na dálku**, v žádném případě nesnižuje jeho účinky. Co je pro to potřeba a co se při zasvěcování děje? Vše záleží na vzájemné dohodě, kdy se dohodne hodina zasvěcení, která může být v kteroukoli denní nebo noční hodinu a dostanete náležité pokyny. Všeobecně se v dohodnutý den, čas a hodinu lehnete na klidném místě, kde se budete cítit bezpečně, v pohodlí a kde nebudete ničím rušeni. Je vhodné vypnout všechnu elektroniku, která by vás mohla rušit (televize, rádio, ale i digitální budík s ohlašováním hodin). To samé platí i o mobilním telefonu. Někteří si sundávají i šperky, ale není to nezbytné.

Dobré také je nebýt hned po jídle, úplně nejlepší je zasvěcení, kdy jste nalačno, případně máte vyčištěný organismus vodou s citronem, kterou vypijete. Čím víc na lačno budete, tím intenzivnější zážitek pro vás zasvěcení bude. Můžete si také zapálit bílou svíčku nebo aromalampu. Dokonce ani hudba není úplně vyloučena, měla by to však být relaxační hudba beze slov a neměla by být příliš nahlas.

Průběh zasvěcování

Zasvěcování trvá podle pokynů mistra od 30 do 50 minut. Každý člověk reaguje na zasvěcení trochu jinak. Někdo může pociťovat mravenčení, někdo chlad, případně teplo. Někdo třeba nereaguje podobným způsobem vůbec, což samozřejmě neznamená, že zasvěcení neproběhlo. Po zasvěcení je dobrá koupel s mořskou solí bez chemických přísad, kdy se podpoří** detoxikační procesy**, ke kterým bude docházet. V následujících dnech je doporučována také zdravá strava, výlety do přírody relaxace a výborným pomocníkem je také čištění čaker za použití reiki.

Výklad andělských karet

Pomoci s životním rozhodnutím nebo jen ukázat cestu v budoucnosti vám můžou také karty. Paní Šimonová se zabývá nejen kartami, ale i kyvadlem, runami a křišťálovými kostkami.

Baňkování

V případě** fyziologických potíží** se můžete také objednat na baňkování, kdy se přikládají baňky na akupresurní body, a pod tlakem se do buňky vtáhne kůže. Doba působení je individuální. Účinky záleží na místě baňkování. U šíje je to odstranění migrény, uvolnění svalů, u bederní páteře pomáhá baňkování při problémech s ledvinami a bolestivou menstruací, u hrudní páteře pomáhá proti kašli atd.

Reflexní terapie

Díky akupresurním bodům na chodidlech lze diagnostikovat skryté příčiny nemocí. Je to relativně jednoduchá, avšak účinná metoda. Za pomocí tlaku na reflexní plošky, které mají spojitost s jednotlivými orgány, nejen že určí diagnóza, ale dokonce správnou stimulací je možné dosáhnout správné harmonie v těle.

Energetické čištění prostoru

Všechno má svoji vlastní energii. Pokud nějaká energie zůstane na místě, kde nemá být, může vám způsobit problémy psychické i fyzické. Děti vidí „bubáky“, vy se například necítíte v nějaké místnosti dobře, v novém bytě vás bez ustání bolí hlava apod. Po** energetickém vyčištění** se vše vrací do normálního stavu, dojde k uklidnění a vymizení obtíží.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10289 (magazin-zdravi.cz#10223)


Přidat komentář