Léčebné a relaxační masáže - Valašské Meziříčí

Léčebné a relaxační masáže jsou dokonalým způsobem regenerace a měli bychom je podstupovat pravidelně, abychom se cítili skvěle a vyhnuli se tím depresím a stresovým stavům. Provádění léčebných a relaxačních masáží je důležité nechat na odbornících.

Spousta z nás vede v dnešní době velmi hektický způsob života a tak potřebujeme čas od času chvíli pro sebe. A právě tyto chvíle jsou ideálním způsobem k podstoupení nějakého druhu masáže či jinému způsobu relaxace.

Léčebné a relaxační masáže - Valašské Meziříčí

Regenerace je pro naše tělo velmi důležitá, aniž si to kolikrát každý z nás někdy uvědomuje. S tím nám ale může pomoci návštěva profesionálního masérského studia. Jedná se zároveň o velmi oblíbenou a i cenově dostupnou možnost jak navrátit organismus do rovnováhy, nebo pomoc při odstranění bolesti zad. Ve STUDIU Niké, které sídlí na adrese Křižná 49/1, Valašské Meziříčí, 75701, si navíc máte možnost vybrat z opravdu pestré škály. Provádějí zde klasické a sportovní masáže, těhotenské, reflexní a pro milovníky relaxace zde nabízejí masáže čokoládové nebo medové (detoxikační). Dále se zde provádějí ozonové či anticelulitidní masáže se zábalem, ale zábaly i samostatně. Jako jedno z mála studií poskytují masáž hýždí a navíc zde můžete využít i kosmetiku, infrasaunu či vioforstimulace. Kompletní rozpis služeb a ceník pak naleznete na webových stránkách studia http://www.studionike.cz/. Na masáže se můžete objednat na telefoním čísle +420 731 479 301 na kosmetiku zase na tel. +420 731 479 295, dále je možnost zaslat i email na info@studionike.cz.

Kosmetika - Valašské Meziříčí

Ať už jste žena či muž krásná pokožka a zdravá pleť by pro nás měla být stejnou důležitostí, stejně tak jako péče o vlasy nebo tělo. Úplně nejideálnější volbou je přenechat péči odborníkům, jakými jsou i ve Studiu Niké. V tomto studiu používají profesionální mořskou kosmetiku MACON a nabízejí různé kosmetické služby jako je:

• Masáž obličeje, krku, dekoltu

• Aplikace masek

• Barvení obočí a řas

• Úprava obočí

• Odstranění chloupků teplým nebo studeným voskem

• Trvalá na řasy

• Depilace

• Parafínový zábal na ruce

• Speciální salonní kúry

• Ošetření pleti galvanickou žehličkou

Léčebné masáže a poradenství - Valašské Meziříčí

Vioforstimulace - Valašské Meziříčí

Vioforstimulace se v kosmetice využívá pro své rekondiční a regenerační účinky. Své využití má však i ve zdravotnictví. U vioforstimulace se používá přístroj Viofor JPS System, který využívá magnetické působení pro celkové zregenerování a růst buněk, což se může využít u celého tělo či jen nějaké části. Více informací se dozvíte na webových stránkách http://www.studionike.cz/vioforstimulace.php.

Infrasauna - Valašské Meziříčí

Jedná se o obdobu klasické sauny, která ale nazahřívá v místnosti vzduch. Infrasauna využívá působení infračerveného záření a prohřívá tkáň a svaly. To se velmi efektivně kombinuje právě při masáži, aby se nejprve uvolnilo zatuhlé svalstvo a masáž má tak rychlejší a účinnější efekt.

Autotrakční lehátko - Valašské Meziříčí

V případě, že máme problémy s krevním oběhem, je ideální řešení tohoto problému Autotrakční lehátko, které má vynikající účinek právě na zmiňovaný krevní oběh. Autotrakční lehátko nás otočí do obrácené polohy, což má za následek odvedení krve ze žil nohou, což vede k odstranění krevní stáze z břišních orgánů. Použitím Autotrakčního lehátka tedy dojde k urychlení návratu krve zpět do srdce, což nám pomůže, cítit se lépe.

Kavitace - Valašské Meziříčí

Jedná se o jednu z nejúčinnějších metod bezbolestné liposukce. Kavitace funguje na principu ultrazvuku. Díky teplu se rozbijí tukové buňky, které se dále netvoří a odplavují se z těla ven. Výhodou této metody je to, že se tvarování dá zaměřit na tu část těla, kde chcete hubnout. Pokud chcete docílit co nejúčinnějšího efektu, je doporučováno kavitaci absolvovat v několika procedurách.

Přístrojová lymfodrenáž - Valašské Meziříčí

Jedná se o velmi efektivní a přesto pohodlnou proceduru, při které dochází k aktivaci toku lymfatického systému. Klient pohodlně leží, zatímco má na sobě buď lymfodrenážní kalhoty či rukávy, které lymfu aktivují. Dochází tím nejen k odplavování toxinů a odpadních látek z těla ven, ale k celkové harmonizaci organismu a tvarování postavy.

Masáže těla - Valašské Meziříčí

Tělo je to nejdůležitější, co vlastně máme a všichni také víme, že nám jej nikdo nevymění. Abychom se mohli vůbec po všem tom celodenním shonu hýbat, potřebujeme občas odpočinek, který může být kupříkladu ve formě masáže. Na celém světě existuje velká spousta různých druhů masáží, ale všechny tyto masáže mají jednu věc společnou a tou je, zrelaxovat se a nabrat nové síly.

Nejčastější tělové masáže - Valašské Meziříčí

Pojem masáž je známá již po mnoho let. Všichni víme, že existují mnohé druhy tělových masáží, které vznikaly postupem času a stejně tak se zdokonalovaly jejich techniky. K nejčastěji aplikovaným masážím patří rekondiční, regenerační a sportovní a to zejména proto, že dokáží působit na celý organismus a dokonale odstraňují napětí, stres a uvolní ztuhlé svalstvo. Mezi velmi oblíbené masáže patří i čokoládová masáž, která vede ke vstřebávání vitamínů, aminokyselin, minerálů a antioxidantů do těla. Dokáže příznivě stimulovat srdce, detoxikuje a odplavuje z těla toxické látky.

Novější druhy tělových masáží - Valašské Meziříčí

K tzv. moderním masážím dnešní doby patří masáž medová, která je pro naše tělo velmi prospěšná, neboť odstraňuje toxiny z celého našeho těla. Další moderní masáží je aroma masáž, která je prováděna za pomoci směsí éterických olejů, což vede k dokonalému uvolnění naší nervové soustavy a zejména svalů a také psychiky.  Aroma masáž dokáže podpořit imunitní systém. Velmi podobnou aroma masáži je relaxační masáž horkými kameny, která příjemně nabudí Vaše smysly, neboť působí příznivě na organismus a také psychiku. Tento druh masáže zbaví Vaše tělo chronické únavy a spolu s éterickými oleji prohřejí horké kameny svaly, což vede k dokonalému terapeutickému a relaxačnímu účinku. Máte-li problémy s bolestmi hlavy, je zde dokonalá indická masáž hlavy, která vše vyřeší. Indická masáž hlavy odstraní napětí krku, šíje, odstraní bolesti hlavy a stres. Doslova zázračnou masáží je tzv. Breussova masáž, která patří mezi jemné energeticko-manuální masáže, prováděné na zádech v oblasti páteře. Breussova masáž dokonale uvolní tělesné, duševní a také psychické blokády a zregeneruje meziobratlové ploténky. A právě díky tomu se zbavíme široké škály zdravotních problémů.

Další druhy odpočinkových metod - Valašské Meziříčí

Velmi příjemným způsobem relaxace a odpočinku je regenerace s tekutými minerály. Jedná se o proceduru, prováděnou tekutými výtažky z polodrahokamů, které mají za následek obnovu energie buněk. Slouží ke zpevnění a dokonalé hydrataci pokožky. Také reflexologie neboli masáž chodidel dokáže výborně stimulovat vnitřní orgány, což vede ke zlepšení krevního a také lymfatického oběhu. Toužíte-li po něčem výjimečném, vyzkoušejte baňkování, což je čínská metoda, která Vám dokonale uvolní ztuhlé svaly, což se provádí pomocí nahřátých baněk.

Masáže obličeje - Valašské Meziříčí

Obličej je dá se říci naše vizitka, neboť je to mnohdy to první, co vidíme, a co si zapamatujeme nejrychleji. Stejně tak, jak se staráme o tělo, je důležité, pečovat také o obličej, což lze několika způsoby. Velmi příjemná je masáž obličeje lávovými kameny, která je velmi oblíbená a má blahodárné účinky na regeneraci pleti, dokonale uvolní celý obličej a můžeme při ní nádherně relaxovat. Hojně používaná je rovněž lymfatická masáž pomocí baněk, která je prováděná přístrojem a je relaxační a příjemná. Jí podobná je i lymfatická masáž obličeje, která odstraňuje napětí a podporuje odstraňování toxinů, což vede k vyčištění pleti, která bude bez otoků a únavy. Ultrazvuková špachtle je přístroj, pomocí něhož je prováděn povrchový peeling a dochází k hlubokému a hlavně bezbolestnému vyčištění pleti. Pomocí ultrazvuku je prováděna také Mikromasáž kožní tkáně.

Zábaly - Valašské Meziříčí

Velmi příjemným způsobem, jak ovlivnit svou pokožku, tělo i jednotlivé partie našeho těla, jsou zábaly. Všichni jistě známe parafínové zábaly na ruce a nohy, či rašelinové polštářky, které jsou určeny na krk a bedra. Méně známá je již Krioplast, která pomáhá elasticitě pokožky a to zejména v oblasti břicha. K prokrvení rukou nám pomohou, Termo rukavice, které podporují aktivaci látkové výměny horních končetin, regenerují pokožku a jsou dokonalým řešením na kloubový revmatismus. Trpíme-li celulitidou, měli bychom využít skořicové zábaly, které vedou k celkovému úbytku objemu a pomohou k lepšímu vzhledu kůže, která je právě celulitidou postižená.

Jak lze příjemně formovat postavu?

Velmi mnoho žen bojuje v dnešní době s celulitidou, což je samo o sobě stresující. Pomocí metody, při které jsou používány Infra kalhoty bude tento boj snesitelnější a jednodušší. Tyto infra kalhoty navozují pocit uvolnění, relaxace a celkově vyvolají příjemné pocity. Dalším způsobem, jak porazit celulitidu je prostřednictvím masážního přístroje ROLLETIC, který umí dokonale tvarovat postavu a zmenší objem v partiích, které tímto přístrojem ošetřujeme. Chceme-li své tělo uvolnit a pročistit, je k tomuto účelu ideální bylinná parní lázeň, která dokonale nahradí saunu. Tento druh parní lázně uvolní svalové křeče a napětí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10274 (magazin-zdravi.cz#10164)


Diskuze a zkušenosti

Petr Skala | 26.02.2016 09:51
Dobry den. Muzu objednat darkovy poukaz zene u vas tady?


Přidat komentář