EVA & EVH, EFT, Théta terapie - Brno

Máte zdravotní či psychické problémy? Léky a různé léčebné postupy nezabraly a vy si už nevíte rady? Pojďte se podívat, jestli níže uvedené techniky alternativního léčení nepomohou zrovna vám.

EVA & EVH, EFT, Théta terapie - Brno

V dnešní uspěchané a náročné době hledá čím dál tím více lidí cestu, jak z ní alespoň na chvíli příjemným způsobem uniknout. Jedním z možných způsobů je vybrat si terapii, u níž si odpočinete a zároveň můžete zjistit, a tím i napravit příčinu vzniku stresů a jiných vysilujících stavů. Možností je spousta. Vyzkoušet můžete například Efektivní vertikální analýzu (EVA & EVH), Techniku emoční svobody (EFT), Thétu, autopatii či energetické ošetření.

EVA & EVH - nebo-li Efektivní vertikální analýza

Jedná se o komplexnější přístup kombinující to nejlepší nejen z regresí a rodinných konstelací, ale také z mentálního programování, práce s energií a mnoha dalších, jejichž prvky se zde prolínají a spolu tvoří velmi silný a účinný nástroj k nápravě a léčení disharmonie ve všech pěti rovinách člověka (fyzická, energetická, mentální, astrální, božská).

Své plné síly však tato metoda dosáhla teprve zakomponováním nově příchozích energií z energetického systému Kristovo-Buddhův pohár plný esencí života, které byly přijaty v roce 2010 a které jsou plně uzpůsobeny vyšším vibracím této doby.

Klient nemusí nahlas říci a konkretizovat svůj problém, duše sama navede tam, kde je potřeba problém řešit.

Metoda „EVA and EVH“ je rychlá, velmi efektivní a ke klientovi velmi šetrná. Zefektivňuje a prohlubuje práci s klienty. Dokáže léčit ve všech rovinách člověka i jeho duše bez jakýchkoli nároků na znalosti či vyspělost klienta. Co se klienta týče, pro léčení touto terapeutickou metodou je třeba jen svolení jeho duše. A jelikož tuto metodu lze provádět nejen na přímo, ale i v zastoupení, je velmi vhodná i pro tyto skupiny:

 • člověk v kómatu či s jinou omezenou schopností vyjádření se
 • člověk s těžkými psychickými problémy (schizofrenie, maniodepresivní stavy apod.)
 • děti

Metoda EVA & EVH je velmi dobře kombinovatelná také s jinými metodami, například s EFT, EAV, pulsní diagnostikou, irisdiagnostikou a dalšími.

Tato terapie metodou EVA & EVH je nabízena samostatně nebo v rámci ostatního ošetření a konzultací, jejichž účinek dokáže prohloubit.

EFT nebo-li Techniky emoční svobody

Metoda je založena na předpokladu, že nevyřešené emoce mohou oslabit naši schopnost dosáhnout úplného štěstí a zdraví.

Základním objevem je zjištění, že negativní emoce způsobuje porucha v lidském systému (meridiánech). Tato narušení potom mají za následek, že tělo ztrácí schopnost samoléčby a my jsme zmítáni strachy, chronickými bolestmi a vážnými nemocemi.

Výhody této metody:

 • je obvykle rychlá a má dlouhotrvající účinky
 • vyřešené problémy se již "nevrací"
 • je nebolestivá, protože nepoužívá žádné pomůcky ani jehly
 • nemá vedlejší negativní účinky, protože nepoužívá žádné léky
 • lze se ji naučit a aplikovat samostatně

Metoda se provádí poklepáváním konečky prstů na koncových energetických bodech v těle.

EFT může pomoci řešit:

 • stres, deprese, traumata a nehody, dětské problémy, fobie (agorafobie, sociální fobie ...), poruchy učení a chování, pomoc v léčbě vážných nemocí, ztráta blízké osoby, stud, pocit viny, snížené sebevědomí, ztráta motivace, nízký osobní výkon, strach z řečnění na veřejnosti atd., peníze, práce, závislosti (alkohol, cigarety, káva, čokoláda …), zdravotní problémy aj.

Uvolnění emočních bloků je téměř vždy provázeno výrazným zlepšením zdravotního stavu. Ve většině případů pocítíte úlevu hned nebo do několika dnů po sezení.

Terapie není vůbec bolestivá a nemá žádné nežádoucí vedlejší efekty.

Théta

Théta je velice specifická terapie.

Na rozdíl od ostatních metod se touto metodou pracuje na vědomé, podvědomé i nevědomé rovině mysli. Díky tomu se s touto metodou dokáží odstranit bloky, které brání milovat sebe sama, věřit si, odstraňovat strachy a pocity, které Vás v životě ovládají a další problémy, které s jinou metodou neodstraníte.

Stavu Théta se většinou dosáhne jen při hluboké meditaci nebo při spánku: Théta vlny je označované frekvenční rozpětí mozkové aktivity 4 - 7,5 Hz, ve kterém se nacházíme převážně ve spánku - nevědomé navození, či v hlubokých meditacích - vědomé navození.

Metoda má široký závěr a s její pomocí se odstraní bloky při meditaci a využijete svoji vnitřní sílu. Při terapii jste vedeni do Vašeho nitra a získáte tak odpovědi na otázky, na které jste dlouho hledali odpověď. Ve stavu Théta se řeší skryté problémy, které jsou v nás uloženy, a proto nevíme, že nám škodí. Může se jednat například o zážitky z dětství nebo prenatálního období. Proto si je nemůžeme pamatovat.

Ve stavu Théta klient je zcela bdělý, a přesto se dosáhne lepších výsledků, než například při hypnóze. Výhodou je, že klient má při práci absolutní přehled a neprochází traumatizujícími zážitky ani bolestnými okamžiky.

Autopatie

Autopatie je léčebná metoda založená na podobném principu jako homeopatie a vede nás rovněž k uzdravení a nastolení harmonie. Autopatie používá k tomu, abychom změnili svůj postoj, přímo naše vlastní sliny nebo vlastní dech, které v sobě obsahují aktuální informaci o stavu našeho těla. Autopatickou metodu je nutné provést podle přiloženého návodu a účinek svého vlastnoručně připraveného léku je dobré pak sledovat nejlépe s pomocí svého poradce.

Autopatie je metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu od spirituální sféry až po tělesné orgány vyrůstající na základech klasické homeopatie. Je to nová metoda, jejíž principy již byly v historii využívány u lidí a také ve veterinární praxi.

K výrobě autopatického preparátu je zapotřebí zakoupit autopatickou lahvičku a balenou vodu. Jednoduchou přípravu provádí obvykle osoba, jíž se působení týká, a to v domácích podmínkách dle návodu a s použitím několika litrů čisté vody.

Některé zaznamenané případy zlepšení nebo uzdravení při užívání autopatického preparátu: úporné ekzémy, bolavé vyrážky, lupenka, bronchitidy, astma, časté rýmy, angíny, vracející se nachlazení, záněty dutin, senná rýma, záněty močových cest, záněty střev, ženské problémy, migréna, úporné bolesti hlavy, únavový syndrom, snížená imunita, cukrovka, vysoký tlak, bolesti páteře, kyčlí, psychické problémy, nespavost, jsou známé pozitivní výsledky i při léčbě rakoviny a další.

Energetické ošetření

Jde o působení léčivými energiemi na energetická centra člověka - na čakry, energetické dráhy apod. Léčení se provádí vleže na masérském lehátku tak, že se pokládají ruce přes oblečení na tělo klienta nebo těsně nad tělo a z rukou proudí do klientova těla léčivá energie. Metoda je určena pro lidi, kteří se cítí vyčerpaní, unavení, nemocní nebo nejsou psychicky v pohodě. Pro zdravé lidi je vhodná k načerpání nových sil, k relaxaci nebo k vyzkoušení si působení této energie.

Je možné ji využít jako samostatnou léčitelskou techniku i jako podpůrnou metodu při léčení jakékoli nemoci. Na rozdíl od léků nemá vedlejší účinky, vhodně doplní klasickou léčbu a je vhodná i pro prevenci nemocí.

Při pravidelných návštěvách pomáhá velmi účinně a někdy i jedna terapie může zmírnit potíže nebo bolesti. Terapeut není léčitel a nepřebírá za léčbu zodpovědnost, o návštěvě lékaře si rozhoduje léčený člověk sám.

Léčivé obrázky

Jsou to obrázky, které působí na emocionální i fyzické úrovni a upravují energetické disbalance. Působí také na psychosomatická onemocnění.

Kresba napomáhá najít cestu k osvobození se od dávných negativních zážitků a emocí. Je to také cesta k meditaci a relaxaci.

 • Léčivé: jsou určeny pro léčení konkrétního zdravotního problému. Cíleně zasahují a léčí.

 • Energetické: pomáhají energeticky urovnat systém člověka. Každý si z něho vezme co potřebuje.

 • Meditační: pomáhají navozovat meditační stav jedince, navozují stav, který je vhodný pro lepší meditaci.

 • Přímo na míru pro daného člověka: pomáhají řešit konkrétní daný problém člověka, pomáhají odbourat bloky, posilují ho a celkově povzbuzují.

 • Pro harmonizaci bytu, kanceláře...: jsou malovány na přání do konkrétního prostředí tak, aby bylo vše harmonicky sladěno.

Můžete mít namalované obrázky pro danou osobu takový, který je pro něj nejvhodnější a uzdravující po všech stránkách. Všechny obrázky jsou vytvořené s láskou a přesně směřovanou energií pro toho daného klienta, každý má svůj vlastní originál.

Masáže a detoxikace

Masáž je jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které mohou pomoci udržovat zdraví v přirozeném stavu. Je považována za účinný prostředek v boji proti stresu moderní doby, napětí, emociálním traumatům a nemocem. Probouzí životní síly proudící v našem těle. Masáž je založena na samočisticí schopnosti organizmu a jeho schopnosti sebeuzdravování.

Uvolňuje psychické napětí, křečovitě stažené a rozbolavěné svaly, zmírňuje bolest hlavy, odstraňuje nespavost. Navodí pocit uvolnění a pohody a tím umožní zotavení. Dotek rukou prostřednictvím masáže dává pocit, že se o nás někdo zajímá a stará.

U všech typů masáží jsou používány výhradně rostlinné oleje lisované za studena. Olej lisovaný za studena se rychle vstřebává do pokožky a pokožka dýchá, olej snáze přenáší a zachovává veškeré účinné látky.

U všech druhů masáží je využívána technika působení univerzální léčivé energie.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10281 (magazin-zdravi.cz#10199)


Diskuze a zkušenosti

Hana Šimonová | 04.01.2014 16:42
Re: EVA & EVH, EFT, Théta terapie - Brno Ráda bych přišla na konzultaci a ošetření. Hana Šimonová H.Simonova@seznam.cz


Přidat komentář