EFT terapie - Olomouc

Hledáte někoho, kdo vám bude naslouchat, pomůže odstranit psychické problémy, zbavit se nepříjemných pocitů, nebo vylepšit vaše zdraví, život a vše, co zapříčiní vaši spokojenou budoucnost? Zkuste EFT terapii, která dělá zázraky.

Určitě jste již také zažili takové pocity, že se váš život nevyvíjí tím nejlepším směrem. Kdo by nechtěl být šťastný, milován a zdráv? Možná trpíte nedostatkem lásky, jste nemocní, jste osamocení a zklamaní a celkově se vám váš život moc nelíbí. Nechcete tento stav změnit? Chtěli byste začít žít jinak? Vydat se konečně tou správnou cestou? Je však dobré vás upozornit na to, že všechno, i to špatné, co se ve vašem životě do dnešní doby odehrálo, mělo pro vás hluboký smysl, i když se vám to možná nezdá. Ale vězte, že tomu jednou porozumíte. A možná právě teď je ta nejlepší doba, abyste pochopili, abyste se změnili a uzdravili. Existují odborníci, kteří vám jsou ochotni pomoci ke šťastnému, zdravému, svobodnému a smysluplnému životu.

Reiki Olomouc

Terapie Reiki v Olomouci patří k přírodní alternativní léčbě. Terapeut praktikuje metodu jemným přikládáním rukou na tělo klienta, čímž dochází k povzbuzení, uvolnění blokád, harmonizaci energetických toků v těle a proudí vždy tam, kde je jí nejvíce zapotřebí. Reiki je možné praktikovat i na dálku. Celkově má dodaná energie při terapii velmi kladný vliv na naši psychickou náladu, člověk je uvolněný, zbaven stresu.

Konstelace Olomouc

Jde o účinnou metodu, která vede k určitým poznatkům souvisejícím s danou osobou. Tato metoda se charakterizuje jako metoda rozvoje osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Ve své podstatě umožňuje názorně ukázat a také pocítit vztahy v rodině, práci či okolí v jejich souvislostech. A nejen v rodině. Tato metoda může pozitivně pomoci i v rámci různých kolektivů. Rodinné konstelace v Olomouci se mohou řešit buď v rámci individuálního poradenství, nebo také formou seminářů.

Výklady intuitivního tarotu Olomouc

Zajímá vás co můžete v budoucnu očekávat? Lámete si hlavu nad nějakou situací či událostí, na kterou neznáte odpověď? V tom případě vám doporučujeme využít možnost výkladu tarotu. S velkou přesností lze totiž zodpovědět jakýkoliv dotaz či nastínit jak se vaše životní situace bude vyvíjet. Výklad karet je totiž jednou z neefektivnějších esoterických metod, jak se dozvědět, kam se dále bude vaše budoucnost ubírat.

EFT terapie Olomouc a okolí

Jde o mezinárodně uznávanou univerzální léčebnou metodu, která patří do oboru energetické psychologie. EFT znamená Techniku emocionální svobody a vychází z objevu, že příčinou vnímání negativních emocí je narušení energetického systému v těle člověka. Odpor k nějakým událostem vytvoří ve vašem těle bloky a tyto následně brání průchodu energie a chovají se jako velké kameny v řece našich životů. Jestliže změníte své pocity, emoce a přesvědčení, změníte tím i celý svět, ve kterém žijete.

Sezení probíhá tak, že se klient zaměřuje na své problémy a současně terapeut jemně poklepává prsty na klíčové meridiánové body. Tímto způsobem se uvolňují energetické a mentální bloky a harmonizuje se celý systém tělo – mysl. Pomocí EFT terapie je možné odhalit a následně rozpustit skryté příčiny životních problémů, ale také nemocí. Sezení jsou velmi zajímavá. A někdy dokonce i zábavná. Ale hlavně velice efektivní. Sezení pomáhají tam, kde už všechno jiné selhalo a už už byste chtěli všechno vzdát.

Metoda EFT harmonizuje lidský organismus. Tato terapie spojuje psychologické poznatky se znalostmi o energetických dráhách v těle. Metoda EFT vychází z toho, že naše emoční vyladění ovlivňuje kvalitu našeho psychického i fyzického života. Jestliže jsou u člověka emocionální bloky nebo negativní přesvědčení, které můžou být a také bývají zdrojem jakýchkoliv potíží, ať už psychických nebo fyzických, je možné je pomocí EFT terapie najít a vyřešit. I dlouhotrvající a těžké potíže mohou mít s EFT relativně rychlá řešení. Tvůrcem EFT terapie je pan Gary Craig. Metoda EFT je dnes používána na celém světě a to s úspěšností 90% řešených případů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10277 (magazin-zdravi.cz#10186)


Přidat komentář