Solné lampy - účinky pro alergiky

Solné lampy – pozitivní účinky. Dárce iontů pro alergiky. Solné lampy dokáží výrazně zlepšit klima místnosti. Zdravé spaní - cesta ke zdravému vztahu. Solné lampy - zabarvení. Pomáhá při astmatu a alergii.

 

Dárce iontů pro alergiky

To, jak se cítíme, závisí na složení ovzduší, které vdechujeme. Ovzduší obsahuje kladné a záporné částice zvané ionty. A právě nedostatek záporných iontů, způsobuje naše každodenní potíže.

  • Jedním z dárců záporných iontů je krystalická kamenná sůl, ze které se vyrábějí solné lampy.

Solné lampy dokáží výrazně zlepšit klima místnosti

ve které se nacházejí. Jejich použití je vhodné v bytech v blízkosti počítačů, televizí, v zakouřených místnostech, kancelářích s klimatizací nebo pro lékařské, terapeutické a meditační prostory.

Solné lampy – pozitivní účinky

  • Pomáhá při astmatu a alergii
  • Působí proti nachlazení, rýmě nebo zánětu průdušek
  • Zklidňuje dýchání
  • Odstraňuje energetické bloky
  • Pomáhá při potížích s oběhovým systémem
  • Tlumí projevy deprese a vzteku
  • Má uklidňující a uvolňující účinky
  • Navozuje dobré usínání
  • Pozitivně ovlivňuje náladu a fyzickou kondici

Zapnutím lampy se její účinky zvyšují, ale příznivě působí na organismus i bez rozsvícení.

Solné lampy - zabarvení

Solné lampy jsou různě zabarveny, přírodní přísady železa a manganu zbarvují solné krystaly od žlutooranžové barvy po tmavě červenou a tak vydávají harmonizující tlumené světlo.

Zdravé spaní - cesta ke zdravému vztahu

Spánek je důležitou součástí našeho života, proto bychom ho neměli zanedbávat. Dobrou cestou ke zdravému spánku jsou solné lampy, které zlepší kvalitu našeho prostředí a ovzduší.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id10268 (magazin-zdravi.cz#7306)


Diskuze a zkušenosti

Althernative | 28.11.2010 11:57
Solné lampy Solné lampy jsou vhodným interiérovým doplňkem s ionizační a vzduch čistící funkcí. http://www.svetkamenu.cz/cz/maloobchod/solne-lampy-a-svicny-c46/ Solné lampy všech barev a velikostí.


Přidat komentář